خانه / جالب و خواندنی / تصادف مرگبار خودرو پیکان با ۷ دانش آموز و والدینشان!

تصادف مرگبار خودرو پیکان با ۷ دانش آموز و والدینشان!

به علت برخورد یک دستگاه پیکان با ۷ دانش آموزی که به همراه والدین خود در حال عبور از خیابان بودند، یکی از والدین کشته و یکی از دانش‌آموزان به کما رفت.

مجتبی خالدی رئیس مرکز کنترل و هماهنگی بحران وزارت بهداشت در گفت‌وگو با فارس، گفت: ساعت ۷:۱۱ دقیقه دیروز صبح بر اثر بی احتیاطی راننده یک دستگاه پیکان ۱۰ نفر به شدت مجروح شدند.

وی ادامه داد: متأسفانه یک نفر از این مجروحان به علت جراحات وارده جان خود را از دست داد و یک نفر دیگر نیز در کما است.

خالدی در مورد نحوه وقوع این حادثه گفت: زمانی که ۳ مادر قصد عبور دادن ۷ دانش‌آموز را از خیابان جوادیه و بلوار میلاد در بیرجند داشتند یک دستگاه پیکان با آنها برخورد کرده و هر ۱۰ نفر آنها را نقش بر زمین می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از والدین به نام زهرا خسروی ۴۰ ساله در دم فوت کرد و یک دانش‌آموز ۷ ساله نیز به نام محدثه عدیدی به علت شدت جراحات وارده در کما است.

رئیس مرکز کنترل و هماهنگی بحران اورژانس کشور با بیان اینکه تمام مصدومان این حادثه به بیمارستان امام رضا بیرجند منتقل شدند، گفت: وضعیت محدثه مساعد نیست و تاکنون دو بار احیای قلبی برای وی انجام شده است.

به علت طرح بازگشایی مدارس، اورژانس کشور در آماده‌باش کامل قرار دارد و بعد از ۲ دقیقه از وقوع حادثه اولین آمبولانس، خود را به صحنه تصادف رسانده است و مجروحان را به بیمارستان منتقل کرده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*