خانه / بورس و سهام / محمدرضا سلیمی جهرمی مدیرعامل جدید شرکت لیزینگ دی شد

محمدرضا سلیمی جهرمی مدیرعامل جدید شرکت لیزینگ دی شد

احمد شفیع‌زاده – مدیر عامل بانک دی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت کارگزاری دی گفت: شرکت لیزینگ دی به دلیل تعلق به بانک باید کارآمدی زیادی از خودش نشان دهد و شرایطی را فراهم آورد تا افتخاری برای گروه مالی دی محسوب شود.

وی حفظ سلامت کار، سرعت و شفافیت و نیز انطباق فعالیت بر قوانین مورد تاکید قرار داد و افزود: ما باید نسبت به لیزینگ‌‌های موجود مزیت داشته باشیم و فعالیت‌های منحصر به فردی را تعریف کنیم چرا که کار متفاوتی با اقتضائات گروه سازکار باشد، می‌تواند ما را در جایگاه متمایزی قرار دهد.

مدیرعامل بانک دی با اشاره به اینکه فعالیت صرافی‌ها و لیزینگ‌های وابسته به بانک‌ها به صورت جدی‌تر در سال‌های اخیر گسترش یافته است، ادامه داد: این گونه شرکت‌ها که فعالیت آنها بدون مجوز بانک مرکزی امکان ندارند، باید به عنوان مکمل بانک  عمل کنند.

شفیع‌زاده با ابراز امیدواری از اینکه بانک و لیزینگ دی بتواند با حسن مدیریت خود پیشرو باشند، عنوان کرد که شرکت لیزینگ دی طی چند ماه اخیر بیش از سال‌های گذشته موفقیت کسب کرده که ان‌شاءالله با مدیریت جدید این روند تداوم یابد.

وی در ادامه با تشکر از تلاش‌های مهدی ترقی جاه، مدیرعامل سابق شرکت لیزینگ دی، محمدرضا سلیمی جهرمی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت لیزینگ دی معرفی کرد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*