خانه / آخرین اخبار / 80درصد درآمد بليت‌الکترونيک به باشگاه‌ مي‌رسد

80درصد درآمد بليت‌الکترونيک به باشگاه‌ مي‌رسد

سازمان ليگ فوتبال اعلام در واکنش به اظهارات مديرعامل پرسپوليس گفت: 80 درصد از درآمد حاصل از بليت‌فروشي به باشگاه‌ها مي‌رسد.

حجت‌الله بهمني مدير روابط عمومي سازمان ليگ گفت: بليت‌فروشي الکترونيک به سود باشگاه‌هاي ليگ برتر است و اين الزامي است که کنفدراسيون فوتبال آسيا براي سازمان ليگ ايجاد کرده که بليت‌فروشي مسابقات بايد به صورت الکترونيک صورت بگيرد.

وي ادامه داد: تلاش سازمان ليگ در راستاي توسعه فوتبال و افزايش درآمد باشگاه‌هاست. 80 درصد از درآمد حاصله از بليت‌فروشي الکترونيک نيز براي باشگاه‌ها است. 10 درصد متعلق به فدراسيون فوتبال، پنج درصد متعلق به سازمان ليگ و پنج درصد هم به هيئت فوتبال ميزبان برگزاري مسابقات مي‌رسد.

مدير روابط عمومي سازمان ليگ تصريح کرد: در حال حاضر هزينه نصب گيت‌ها و نرم‌افزار و سخت‌افزار ورزشگاه آزادي براي فروش بليت الکترونيک تاکنون حدود يک ميليارد و 500 ميليون تومان شده است و تکميل اين طرح به طور کامل در ورزشگاه آزادي در مجموع بيش از 2 ميليارد تومان هزينه دارد.

بهمني افزود: مديران باشگاه‌ها هر سوالي در زمينه فروش بليت الکترونيک و نحوه تخصيص درآمد آن دارند مي‌توانند از سازمان ليگ سوال‌هاي‌شان را بپرسند و سازمان ليگ به طور شفاف مسايل را براي آنها بيان مي‌کند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*