خانه / بورس و سهام / صورت‌های مالی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تصویب شد

صورت‌های مالی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تصویب شد

با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق‌العاده بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، صورت‌های مالی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تصویب شد.

 

به گزارش بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق‌العاده بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برگزار و صورت‌های مالی آن تصویب شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق‌العاده بانک قرض الحسنه مهر ایران مربوط به سال مالی منتهی به 30 اسنفدماه سال 91 با حضور نمایندگان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و تمامی سهامداران در تاریخ 30 تیرماه 1392 در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

در این مجمع عملکرد بانک و صورت‌های مالی مربوط به سال مالی پایان اسفندماه 91 به تأیید کلیه سهامداران رسید.

براساس این گزارش، سازمان حسابرسی به عنوان بازرس قانونی این بانک در گزارش خود وضعیت مالی بانک قرض الحسنه مهر ایران در 30 اسفندماه 1391 برای سال مالی یاد شده، از تمامی جنبه‌های با اهمیت، طبق استانداردهای حسابداری را مطلوب‌ ارزیابی کرد.

غلامرضا مصطفی‌پور مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در ابتدای این مجمع، عملکرد هیئت مدیره در سال مالی 91 را به طور مبسوط گزارش و موقعیت بانک را از لحاظ دارایی‌ها، درآمدها، منابع و مصارف و سایر جنبه‌ها با اهمیت در دستیابی به موفقیت‌ها و اهداف بانک را تشریح نمود.

در گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در مورد صورت‌های مالی این بانک، مجمع عمومی از عملکرد مدیرعامل و هیئت مدیره به علت برخورداری از صورتهای مالی شفاف و تدیید شده بدون بند حسابرسی تقدیر نمود.

جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز در تاریخ 92.4.30 با حضور کلیه سهامداران تشکیل و تغییرات اساسنامه بانک براساس نظر بانک مرکزی مورد تصویب کلیه سهامداران قرار گرفت.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*