خانه / جالب و خواندنی / کوتاه ترین مادر دنیا + عکس

کوتاه ترین مادر دنیا + عکس

این مادر که دو فرزند دارد با اختلالاتی در ستون فقرات خود به دنیا آمد و راه متعارفی برای زندگی خود پیدا کرد. او به کمک یک تخته اسکیت جا به جا می شود.

عکس جالب عجیب الخلقه انسان عجیب اخبار جالب
رزمری سیگنیز که تنها ۷۶ سانتیمتر است در بدو تولد خود از فقدان خاجی رنج می برد. او نیم تنه ی پایین خود را در سن ۲ سالگی از دست داد. او در ابتدا یاد گرفت با دستان خود راه رود، اما بعدا از یک تخته اسکیت برای جا به جایی استفاده کرد. او می گوید: تخته اسکیت من برایم بسیار مهم می باشد، آن تفاوت بین حس محبوس بودن و آزاد بودن را برای من به ارمغان می آورد.
عکس جالب عجیب الخلقه انسان عجیب اخبار جالب
او در حالی که با مجله کلوزر مصاحبه می کرد گفت: من بدون اسکیتم نمیتوانم حرکت کنم و این برای فرزندانم طبیعی است. به گزارش پارس ناز روزمری که او را به رز می شناسند دارای دو فرزند، لوک ۱۳ساله و شلبی ۶ ساله است. او هر روز فرزندانش را با ماشین مخصوصش به مدرسه می رساند.
عکس جالب عجیب الخلقه انسان عجیب اخبار جالب
وی می گوید: هنگامی که لوک کوچک بود و نمیتوانست بر روی تخته اسکیت بایستد، مانند من مینشست و با دستانش حرکت می کرد.این مادر ۳۹ ساله اهل کلرادو پاهای مصنوعی خود را در سن شش سالگی به علت درد زیاد کنار گذاشت و ۳۳ سال است که از تخته اسکیت برای جا به جایی استفاده می کند.رز میگوید من همیشه نگران این بودم که تنها بمانم و هیچ وقت خانواده ای برای خودم نداشته باشم.
عکس جالب عجیب الخلقه انسان عجیب اخبار جالب

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند %s *

*