خانه / آخرین اخبار / خاله شادونه قلابی بازداشت شد + عکس

خاله شادونه قلابی بازداشت شد + عکس

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس آباد مغان از بازداشت خاله شادونه قلابی و دو نفر از همدستان وی خبر داد.

 همسر ملیکا زارعی همسر خاله شادونه شوهر خاله شادونه خانواده خاله شادونه بیوگرافی ملیکا زارعی

رحیم گلزاده روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این اقدام دادستانی در پی گزارش مردم و اعلام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارس آباد مبنی بر حضور فردی به جای خاله شادونه مجری برنامه های کودک (ملیکا زارعی) در برنامه جشن شادی در پارس آباد صورت گرفت.

همسر ملیکا زارعی همسر خاله شادونه شوهر خاله شادونه خانواده خاله شادونه بیوگرافی ملیکا زارعی

وی افزود: بنرهای خاله شادونه از چند روز گذشته درنقاط مختلف نصب شده بود اما در زمان اجرای برنامه حاضران متوجه شدند که به جای ملیکا زارعی، خانمی با مشخصات جعلی و غیر واقعی اقدام به اجرای برنامه می کند.

گلزاده بیان کرد: با اقرار متهمان، فردی که خود را به جای ملیکا زارعی معرفی کرده بود به همراه عوامل اجرایی از جمله کارگردان و حسابرس به علت کلاهبرداری و فریب مردم روانه زندان شدند.

دادستان پارس آباد گفت: پولی که از محل فروش بلیت این برنامه بدست آمده بود، توقیف شد و متهمان اعلام آمادگی کردند تا این مبلغ رابه مردم بازپس دهند.

همسر ملیکا زارعی همسر خاله شادونه شوهر خاله شادونه خانواده خاله شادونه بیوگرافی ملیکا زارعی

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارس آباد نیز در این زمینه اظهار کرد: این اداره تنها به عنوان ناظر برنامه خاله شادونه بود که پس از اعطای مجوز رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به موسسه فرهنگی و هنری درخواست کننده، یازدهم مهرماه اجرای شد.

یوسف روزگاری اضافه کرد: حاضران، پیش از اتمام برنامه شکایت خود را اعلام کردند و باتوجه به جریحه دار شدن احساسات مردم و به خصوص کودکان، به عنوان ناظر وارد عمل شدیم و موضوع را با مسوولان از جمله دادستان در میان گذاشتیم و از این رو در حال حاضر متهمان در زندان هستند

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*