خانه / استخدام و بازار کار / آگهی استخدام معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان قزوین

آگهی استخدام معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان قزوین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین از جذب داوطلبان واجد شرایط استخدام در ناجا در راستای تکمیل کادر خود خبر داد.

محمد قربان عسگری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهارداشت: معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین در راستای تکمیل کادر تخصصی خود در مرکز استان و شهرستان‌های تابعه در نظر دارد نسبت به جذب داوطلبان(مرد) واجد شرایط استخدام در ناجا اقدام کند.
وی افزود: متقاضیان می‌توانند با داشتن شرایط مشروحه همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۴ تا سوم مرداد ماه به مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی ناجای استان قزوین واقع در میدان ۲۲ بهمن بلوار باهنر جنب دادسرای عمومی برای مصاحبه اولیه و ارائه مدارک مراجعه کنند.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی قزوین در تشریح شرایط لازم برای متقاضیان عنوان کرد: دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی در یکی از گرایش‌های بالینی، عمومی، روان‌سنجی، مشاوره و راهنمایی و مددکاری اجتماعی و همچنین دارا بودن مدرک تحصیلی علوم اجتماعی در همه گرایش‌ها، جامعه شناسی، پژوهشگری ، مردم‌شناسی و … از جمله شرایط لازم برای استخدام است.
وی در خاتمه دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی برابر ضوابط گزینش و استخدام ناجا را از دیگر شرایط متقاضیان اعلام کرده و خاطرنشان کرد: شش قطعه عکس ۳*۴ ، فتوکپی تمام صفحات شناسنامه، فتوکپی کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی از مدارک مورد نیاز برای متقاضیان می‌باشد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*