خانه / جالب و خواندنی / ربودن دختران قزاقستانی برای ازدواج + عکس

ربودن دختران قزاقستانی برای ازدواج + عکس

انتشار فیلم ازدواج اجباری دختران نوجوان قزاقستانی در سایت‌های اینترنتی که پس از ربوده شدن به خانه داماد برده می‌شوند، اعتراض بسیاری از مدافعان حقوق زنان نسبت به این نوع ازدواج سنتی را برانگیخته است.

عکس شب حجله عکس رابطه جنسی زن قزاقستانی رابطه جنسی دختر قراقستانی ازدواج جالب

در این فیلم مردان قزاق براساس یک سنت قدیمی با برپا کردن مراسم جشن و آماده کردن حجله‌گاهی در خانه خانواده خواستگار، دختر مورد علاقه داماد را از خانه پدرش می‌ربایند و به زور او را به خانه داماد می‌برند. در بسیاری از موارد با توجه به رضایت نداشتن دختران، این سنت با گریه و زاری و التماس عروس‌های بخت برگشته همراه می‌شود اما هیچ کس حتی خانواده دختر در برابر این سنت مقاومتی نمی‌کنند.

عکس شب حجله عکس رابطه جنسی زن قزاقستانی رابطه جنسی دختر قراقستانی ازدواج جالب

به گفته قزاقستانی‌ها در خودروی مخصوص عروس یکی از زنان فامیل او یا داماد به متقاعد کردن دختر می‌پردازد و سعی می‌کند دستمال گردن مخصوص رضایت را به عروس بدهد. گاهی هم این رضایت گرفتن چند روز طول می‌کشد و در این مدت تازه‌عروس در اتاقی نگهداری می‌شود.
عکس شب حجله عکس رابطه جنسی زن قزاقستانی رابطه جنسی دختر قراقستانی ازدواج جالب
این سنت‌ درحالی در قزاقستان رو به افزایش است که فعالان حقوق زنان در این کشور به شدت با آن مخالفت کرده‌اند و سعی دارند این سنت قدیمی ازدواج را از میان بردارند. در فیلم منتشر شده درحالی که دختر جوان با خواهش و التماس می‌خواهد خود را رها کند، مردان فامیل با لبخند به دوربین موفقیت خود را در دزدیدن عروس نشان می‌دهند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*