خانه / سیاسی / آقای رئیس جمهور! لطفا به دوست دختر من دست نزن!

آقای رئیس جمهور! لطفا به دوست دختر من دست نزن!

این اولین بار نیست که رئیس جمهور آمریکا در این زمینه دچار دردسر می شود. پیش از این توجه باراک اوباما به زنان دیگر باعث رنجش خاطر همسرش «میشل» شده بود.

همسر ریس جمهور همسر اوباما نامزد ریس جمهور دختر ریس جمهور بیوگرافی میشل اوباما
پایگاه اطلاع رسانی شبکه سی ان ان(CNN) در خبری نوشت: «هشدار نامزد یک دختر سیاهپوست به اوباما، بار دیگر رئیس جمهور آمریکا را خبرساز کرد.»

سی ان ان افزود: «اوباما که روز دوشنبه برای رأی‌گیری در کنار دختری به نام “آیا کوپر” ایستاده بود و با او شوخی‎های لفظی می‌کرد، با هشدار نامزد وی مواجه شد. نامزد این دختر سیاه پوست با خطاب قرار دادن باراک اوباما، به وی گفت: “آقای رئیس جمهور! به دوست دختر من دست نزن!”»

بر پایه این گزارش، «اوباما هم در حالی که سعی می‌کرد خونسردی خود را حفظ کند، با حالت شوخی گفت: من چنین قصدی ندارم. دختر هم که از صراحت دوستش متعجب شده بود، از رئیس جمهور آمریکا معذرت‌خواهی کرد.»

به نوشته وبسایت سی ان ان، «باراک اوباما بعد از رأی دادن دوباره به سمت آن دختر رفت و او را در آغوش گرفت.»

لینک دانلود ویدئو

یادآور می‌شویم این اولین بار نیست که رئیس جمهور آمریکا در این زمینه دچار دردسر می شود. پیش از این توجه باراک اوباما به زنان دیگر باعث رنجش خاطر همسرش «میشل» شده بود.

 همسر ریس جمهور همسر اوباما نامزد ریس جمهور دختر ریس جمهور بیوگرافی میشل اوباما

اوباما در مراسم یادبود نلسون ماندلا، مشغول گرفتن عکس یادگاری با دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا و “هله تورنینگ اشمیت” همتای دانمارکی‌اش بود که توجه رسانه ها را به خود جلب کرد و از سوی دیگر باعث عصبانیت همسرش شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*