خانه / جالب و خواندنی / سنگسار هولناک یک زن با توسط داعش + (کلیپ ۱۸)

سنگسار هولناک یک زن با توسط داعش + (کلیپ ۱۸)

در یکی از تازه ترین ویدیوهایی که تروریست‌های داعش از جنایات خود در مناطق اشغالی عراق و سوریه منتشر کرده اند، یک زن جوان در حومه شرقی شهر “حماه”، پس از محاکمه در دادگاه صحرایی، به سنگسار محکوم می شود و به فجیع‌ترین شکل ممکن به قتل می رسد.

 فیلم سنگسار فیلم داعش عکس داعش زن داعش دختر داعش جنایات داعش ادام داعش

 در این ویدیو که با آرم داعش و در قالب نوعی تبلیغ در باره اجرای “حدود الهی” منتشر شده، زنی نشان داده می شود که از سوی یک تروریست داعش، به اتهام زنا مورد بازجویی قرار می گیرد و بر خلاف تمامی معیارهای اسلامی در اثبات جرم، بدون شهادت شهود و نظر قاضی عادل، به سنگسار محکوم می گردد.

در این فیلم، شخصی که به نظر می رسد پدر این زن باشد، با بخشش دخترش به شدت مخالفت می کند و اجرای حکم درباره او را خواستار می شود و سپس دستان دخترش را می بندد و او را به سوی گودالی که برای اجرای “حد”! در نظر گرفته شده، هدایت می کند؛ و در آنجاست که تروریست‌های بی‌رحم با سنگ هایی به اندازه تکه آجر به جان او می افتند و سنگسارش می کنند.

تظاهر به اجرای حدود الهی، به ویژه حد “زنا” از سوی تروریست های تکفیری داعش در حالی اتفاق می افتد که پس از پاکسازی سنگرهای داعش در مناطق مختلف، ده ها نمونه از “جدول”های زمان بندی و برنامه شرم‌آور “جهاد نکاح” سران داعش با زنان و دختران فریب خورده و اسیر دست تروریست ها، منتشر شده و به خوبی نشان می دهد که آنها با این اقدامات وحشیانه، جز تمسخر احکام الهی و زیر سؤال بردن قوانین و آموزه های اسلامی، هدفی ندارند.

 دانلود فیلک سنگسار یک زن توسط داعش

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. خدا لعنتشون کنه….!!!!!!!

  2. خدا دست این جنایت کارا را از زمین کوتاه کنه
    امین
    الهم عجل الولیک الفرج
    امین

  3. ایرانی جماعت ازین ادما ترس نداره

  4. توى ایرانم همینه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*