خانه / بورس و سهام / پوشش 26 درصدی ““EPS ملی سرب و روی ایران

پوشش 26 درصدی ““EPS ملی سرب و روی ایران

شرکت ملی سرب و روی ایران در دوره سه ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 92 با سرمایه 322 میلیارد ریال معادل 52 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت و به 26 درصد از پیش بینی هایش رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه، شرکت ملی سرب و روی ایران پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 92 را در اسفند ماه 91 به صورت حسابرسی شده مبلغ 203 ریال اعلام کرده است و طی دوره سه ماهه منتهی به 31 خرداد ماه امسال با اختصاص 52 ریال سود به ازای هر سهم معادل 26 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد.

بر اساس این گزارش این شرکت اعلام کرد همانند سه ماهه چهارم سال 91 مبنای محاسبه برای سال 92 نرخهای جهانی سرب و روی بترتیب هر تن دو هزار و 100 دلار و دو هزار دلار و نرخ برابری هر دلار مطابق نرخ اتاق مبادلات ارزی معادل 24 هزار و 500 ریال می باشد.

همچنین با توجه به پیش بینی فروش محصولات بر اساس نرخ ارز مبادلاتی در سال 92 متقابلا قیمت گذاری خرید مواد اولیه و کلیه احتیاجات دوره مذکور نیز بر اساس نرخ مبادلاتی پیش بینی شده است در دوره مالی سه ماهه سال جاری 92 با وجود فروش محصولات با نرخ های آزاد ارز متقابلا عمده خرید مواد اولیه و دیگر مواد و لوازم مورد نیاز تولید با نرخ آزاد ارز بوده و تفاوت قابل توجه و چشمگیری در برآوردهای اولیه نداشته است.

“فسرب” پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 91 را در نخستین پیش بینی مبلغ 140 ریال و در آخرین پیش بینی مبلغ 225 ریال اعلام کرده بود که مطابق صورتهای مالی حسابرسی نشده مبلغ 262 ریال و مطابق صورتهای مالی حسابرسی شده مبلغ 264 ریال سود به ازای هر سهم محقق شده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*