خانه / بورس و سهام / “حخزر” سهامدار یک بندر جدید در آستراخان روسیه

“حخزر” سهامدار یک بندر جدید در آستراخان روسیه

شرکت کشتیرانی دریای خزر به تازگی بخشی از سهام یک بندر جدید در آستراخان روسیه را در راستای افزایش حجم تبادلات و جابجایی محصولات کالایی میان دو کشور خریداری کرده است.

مدیر عامل شرکت کشتیرانی دریای خزر در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: “حخزر” به تازگی بخشی از سهام یک بندر جدید در آستراخان روسیه را نیز خریداری کرده است که با توجه به سفر اخیر رییس جمهور به بندر مذکور، پتانسیل افزایش حجم تبادلات و جابجایی محصولات کالایی میان دو کشور امکان پذیر می باشد.

علی اکبر غنجی با اشاره به اینکه مذاکرات شرکت کشتیرانی دریای خزر با تجار صادر کننده و وارد کننده کالا میان ایران و روسیه می باشد افزود: مذاکرات میان ایران و تجار روسیه منجر به افزایش واردات کالاهایی از جمله غلات به داخل کشور شده است که این امر افزایش درآمدزایی شرکت کشتیرانی دریای خزر را به دلیل افزایش نرخ کرایه کشتی های حمل کالا در پی خواهد داشت.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه با توجه به اعمال تحریم ها علیه ایران آیا امکان خرید کشتی جدیدی توسط شرکت کشتیرانی دریای خزر امکان پذیر می باشد، گفت: با رایزنی های انجام شده بزودی یک فروند کشتی جدید در راستای جابجایی کالاهای میان ایران و روسیه به شرکت کشتیرانی دریای خزر ملحق خواهد شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*