خانه / آخرین اخبار / مژده لواسانی و پدر و مادرش در تلویزیون / عکس

مژده لواسانی و پدر و مادرش در تلویزیون / عکس

مژده لواسانی به همراه خانواده اش روی آنتن شبکه دو آمد تا خبر ممنوع التصویری اش در صداوسیما را رسما تکذیب کرده باشد

همسر مژده لواسانی شوهر مژده لواسانی خانواده مژده لواسانی بیوگرافی مژده لواسانی

کمتر از ۷۲ ساعت پیش بود که خبری با تیتر «ممنوع التصویر شدن مژده لواسانی و آزاده نامداری» در فضای مجازی و خبرگزاری ها منتشر شد و بازتاب زیادی داشت. به فاصله چند ساعت بعد از انتشار آن خبر، مژده لواسانی این خبر را کذب محض دانست و گفت خودم هم بعد از خواندن این خبر شوکه شدم! ولی مطمئن باشید این خبر صحت ندارد و به زودی با برنامه «کافه سوال» دوباره به تلویزیون برمی گردم.

همسر مژده لواسانی شوهر مژده لواسانی خانواده مژده لواسانی بیوگرافی مژده لواسانی

از قضا امروز دوشنبه ۲۸ مهرماه مژده لواسانی به همراه پدر و مادرش و به مناسبت روز جهانی خانواده روی آنتن زنده شبکه دو و ویژه برنامه این شبکه حضور یافت تا تمام شایعات مربوط به ممنوع التصویری اش را این بار عملی نشان دهد.

مژده لواسانی که در کنار پدر و مادرش روی آنتن زنده شبکه دو دیده می شد، دقایقی درباره اصل خانواده و شیوه تربیت خانوادگی شان حرف زد و پدر و مادر او نیز دقایقی درباره خصوصیات اخلاقی مجری جوان تلویزیون و دلیل انتخاب نام «مژده» برای دخترشان حرف زدند.

همسر مژده لواسانی شوهر مژده لواسانی خانواده مژده لواسانی بیوگرافی مژده لواسانی

چند روز پیش و مصادف با عید قربان نیز فرزاد حسنی به همراه خانواده اش در برنامه ویتامین ۳ شبکه سه حضور پیدا کرد که آن هم بازتاب های فراوانی در رسانه های تصویری و خبرگزاری ها به دنبال داشت.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*