خانه / بورس و سهام / بزودی سهام پدیده بیست هزار تومان خواهد شد !

بزودی سهام پدیده بیست هزار تومان خواهد شد !

شرکت پدیده شاندیز با توجه به ابهام موجود در صورت های مالی خود در چند ماه اخیر علی رغم شفاف سازی های بورس نیوز زیر ذره بین بسیاری از نهادهای نظارتی از جمله دادستان مشهد نیز قرار گرفته است، ولی مسئول امور سهام شرکت با رد ادعای دادستان خبر از امکان افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت هر سهم آن در آینده ای نزدیک خبر می دهند.

به گزارش خبرنگار بورس نیوز، روز گذشته خبری مبنی بر ورود دادستان به پرونده تخلفات ۲ شرکت بزرگ سرمایه گذاری مشهد در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار منتشر شد که خبر فوق حکایت از عدم دریافت مجوز فعالیت های چند شرکت بوده؛ بطوریکه برخی از پروژه های در حال ساخت آنها اصلاً قابلیت اجرایی نداشته و بسیاری از مردم و سرمایه گذاران بزودی توانایی اخذ حق و حقوق قانونی و سرمایه اولیه خود را نیز نخواهند داشت.

براساس این گزارش، پس از انتشار خبر تخلف شرکتهای ساختمانی در مشهد، بلافاصله دفاتر خرید و فروش سهام شرکت های پدیده شاندیز و پردیسبان با تجمع تعداد بسیار زیادی از سهامداران خود جهت فروش سهام شرکت های مذکور مواجه بودند.

خرید سهام پدیده شاندیز تحلیل بورس اخبار بورس

در همین راستا، با پیگیری های خبرنگار ما از دفتر فروش سهام شرکت پدیده شاندیز در ابتدا طی تماس تلفنی با دفتر تهران شرکت پدیده واقع در شهرک غرب، یک مسئول سهام اظهار داشت: وکلای آقای پهلوان مقدم در حال تنظیم بیانیه تکذیبیه خبر غیر قانونی بودن فعالیت پدیده در یک روزنامه رسمی کشور می باشند و بزودی تکذیبیه خبر فوق منتشر خواهد شد.

براساس این گزارش، یکی دیگر از مسئولین امور سهام شرکت پدیده شاندیز واقع در خیابان آفریقا در خصوص انتشار خبر ورود دادستان مشهد به پرونده تخلف دو شرکت مذکور در روزنامه گفت: اعلام بروز تخلف دو شرکت از سوی دادستان مشهد هیچگونه ارتباطی با فعالیت های شرکت پدیده شاندیز ندارد و شرکت های دیگری مورد بررسی قرار گرفته اند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر تجمع سهامداران پدیده برای فروش سهام این شرکت گفت: آقای پهلوان مقدم به تمامی کارگزاران خود اعلام کرده که بایستی سهم سهامداران متقاضی فروش را در اسرع وقت خریداری نمایند.

این فرد مسئول در یکی از دفاتر فروش شرکت پدیده شاندیز در خصوص میزان سرمایه گذاری پهلوان مقدم در شرکت پدیده شاندیز اظهار داشت: بانک صادرات از سرمایه ای حدود ۵ هزار میلیارد تومانی برخوردار می باشد، این در حالی است که سرمایه شرکت پدیده شاندیز بالغ بر ۱۳ هزار میلیارد تومان ثبت شده و امکان اشتغال زایی مطلوبی را برای افراد جامعه فراهم کرده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: طبق دستور مدیر عامل شرکت پدیده شاندیز، تمامی افرادی که خواستار فروش سهام خود می باشند با هیچگونه مشکلی در نقد شدن سرمایه خود مواجه نخواهند بود؛ زیرا با توجه به اینکه هر سهم شرکت فوق تا چند ماه آینده به ارزشی بالغ بر ۲۰ هزار تومان خواهد رسید برهمین اساس شرکت از متقاضیان بالایی برای خرید سهام خود برخوردار است.

شایان ذکر است، سهام شرکت پدیده شاندیز طی روز گذشته با قیمت ۱۰ هزار و ۴۸ تومان معامله شده و بایستی منتظر ماند تا چه زمانی یکه تازی های سهام پدیده ادامه دار خواهد بود و در این بین چه کسانی از سرمایه گذاری انجام داده سود کسب کرده و چه افرادی حتی سرمایه اولیه خود را نیز از دست خواهند داد.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. سلام / من سهامدار هستم
  با افزایش حدود ۳۰۰ تومن در امروز به ۱۰۳۶۰ کار حرفه ای نبود /
  اگر افتتاحیه یک پروژه دیگر اعلام میشد منطقی تر بود و به خودی خود جواب نشریات داده میشود و نیازی به ریکشن در وقابل یک فرد دولتی و … نبود .
  من هنوز منتظر خبرهای خوبترم
  قیمت جهشی سهام ۷۲ ساعت بعد از نشریه ۱۰۳۶۰ تومن
  سرفراز و موفق باشید

 2. ام البنین نفری

  با سلام امیدوارم مشکل پدیده هرچه زودتر حل شود من _۱۵۰۰ سهم از پدیده رو بدلیل نیاز به پول میخواهم بفروشم اگر کسی خریدار است لطفا با این شماره تماس بگیرد
  ۰۹۳۸۴۶۶۳۹۹۱

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*