خانه / حوادث / معمای پیدا شدن جسد بدون سر دختر نوجوان در مهرشهر کرج

معمای پیدا شدن جسد بدون سر دختر نوجوان در مهرشهر کرج

پیدا شدن جسد دختری نوجوان در یکی از خیابان های مهرشهر کرج معمای جنایی پیچیده ای را پیش روی پلیس قرار داد. رفتگر شهرداری در حالی که مشغول جارو کشیدن خیابان سهرابیه واقع در مهرشهر کرج بود، با جسم بی جان پیچیده شده در پتویی کنار خیابان برخورد کرد. وی که به شدت ترسیده بود، بلافاصله پا به فرار گذاشت و با داد و فریاد رهگذران را خبر کرد.

خیلی زود ماجرای این جسد به مرکز ۱۱۰ کرج اطلاع داده شد و پلیس بعد از ۱۰ دقیقه خود را بالای سر جسد رساند و خود را در برابر جسد دختری دید که بی سر بوده و بلوز سفید و شلوار راه راه سیاه و سفید به تن داشت.

وقتی بازپرس ویژه قتل کرج همراه تیم تخصصی از پزشکی قانونی به معاینه جسد دختر ناشناس پرداختند، پی بردند جسد ناشناس متعلق به دختری ۱۴ تا ۱۶ ساله بوده که در جای دیگری کشته شده و عاملان جنایت جسد را پتوپیچ کرده و در سهرابیه کرج رها کرده اند.

تیم تحقیق همزمان با انتقال جسد دختر نوجوان به پزشکی قانونی به بررسی پرونده دختران گمشده پرداختند تا در صورت مشابهت سنی خانواده این قربانی را شناسایی کنند و بتوانند رد پایی از روابط اجتماعی قربانی جنایت به دست آورده و به سرنخی از عاملان جنایت فجیع برسند.

یکی از مردان در مهرشهر کرج که بشدت از دیدن این صحنه دلخراش ترسیده و احساس نا امنی می کرد، خواستار رسیدگی هرچه زودتر پلیس و دستگاه قضایی شد.

وی گفت: در محدوده سهرابیه فروش مخدرهای صنعتی بخصوص شیشه و همچنین هروئین زیاد است و نگران سلامتی خانواده هایمان هستیم.

مرد رفتگر نیز در صحنه پیدا شدن جسد گفت: وقتی به پتو نزدیک شدم، تصور می کردم با یک کارتن خواب مواجه خواهم شد و می خواستم تقاضا کنم بیدار شده و به جای دیگری برود اما با دیدن پتوی خون آلود با نگرانی گوشه ای از آن را باز کردم و وحشتناک ترین صحنه زندگی ام را دیدم.

وی افزود: خیلی ترسیده بودم، نمی دانستم چه کنم، با داد و فریاد همسایه ها را خبر کردم. آنها که می دیدند ترسیده ام، آرامش به من دادند و بعد با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند.

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. تو رو خدا پیدا کنید اون قاتل وحشی رو

  2. وای……. ترو خدا زودتر قاتل پس فطرت رو پیدا کنید،آخه این چه مملکتی شده اون از کشتن راحت معلم بروجردی اینم از این اتفاق زبانم عاجز است و قادر به بیان جمله ام نیستم فقط خدا به خانوادش صبر بده

  3. واقعا سهرابیه مکان بدی شده است از وقتی موادفروشان ملک اباد به انجا نقل مکان کردند اوضاع خراب شده است انشاالله هر چه زودتر قاتل یا قاتلین به دام قانون می افتند خون از بین نمی رود

  4. واقعا متاسفم من دختری ۳۰ ساله هستم این فاجعه ها خیلی وحشت ایجاد کرد در من یعنی هر کسی یه اسلحه داره و راحت جنایت ایجاد میشه پس نباید امنیت داشته باشیم شخصا ترس وجودمو برداشته خواهشا امنیت ایجاد کنید .این حوادث ها شوک داده بهم .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*