خانه / بورس و سهام / کشتیرانی جمهوری اسلامی شفاف سازی کرد

کشتیرانی جمهوری اسلامی شفاف سازی کرد

کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه مندرج در سایت کدال آخرین وضعیت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به خرداد 92 و 93 را اعلام کرده است.

به گزارش  (سنا) محمد حسین داجمر مدیر عامل کشتیرانی طی این اطلاعیه آورده است، معاملات سهام شرکت در چند روز معاملاتی گذشته هیج تغییری در روند فعالیت شرکت ایجاد نشده بلکه همچون افزایش سایر شاخص ها در کشور، رشد قیمت سهام و ایجاد شدن صف خرید سهام این شرکت تنها ناشی از ایجاد شوک در بازار و تغییرات احتمالی شرایط سیاسی و اقتصادی کشور است.

وی در ادامه به تحریم های اخیر که از اول ماه جولای اجرایی شده اشاره کرده است و آورده است، عملاً سایر خطوط کانتینری از تردد به بنادر کشور خودداری و این شرکت و شرکت های تابعه به عنوان تنها ناوگان فعال در این رابطه در حال حاضر فعالیت می کند ولی افزایش تقاضا و ایجاد صف خرید قبل از این موضوع ایحاد شده است.

در بند دوم این اطلاعیه آمده است، با توجه به موارد مطرح شده پیش بینی درآمد هر سهم این شرکت برای سال مالی منتهی به خرداد 92 بر اساس آخرین گزارشات مقایسه ای باعملکرد 9 ماهه ارائه شده و همچون پیش بینی منتهی به خرداد 93 بدون هیچ تغییری مورد تأیید این شرکت است.

رییس هیأت مدیر شرکت کشتیرانی در ادامه اشاره کرده است، در راستای مفاد ماده 7 دستور العمل اجرایی افشای اطلاعات هر گونه تغییر عمده در EPS و سایر اقلام درآمدی و هزینه ای، در صورت استمرار وضع موجود و عدم بروز مسأله جدید متعاقباً اعلام می شود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*