خانه / استخدام و بازار کار / نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی عمومی و اختصاصی قوه قضاییه

نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی عمومی و اختصاصی قوه قضاییه

اداره‌ کل جذب و آزمون قوه قضاییه دیروز شرایط ثبت نام در آزمون «عمومی» امر قضاء در قوه قضاییه و امروز شرایط و نحوه ثبت نام در آزمون «اختصاصی» قوه قضاییه را به اطلاع داوطلبان رساند.

 با توجه به اعلام شرایط شرکت در آزمون‌های عمومی و اختصاصی منصب قضاء در قوه قضاییه، برای تسهیل ثبت نام، نکاتی به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

آزمون عمومی:

کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون عمومی از روز سه‌شنبه ۲۰ آبان ماه جهت پرینت، بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و بر اساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

فرآیند برگزاری آزمون قضاوت از ساعت ۸:۳۰ روز جمعه ۲۳ آبان ماه سال جاری آغاز و درب‌های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد؛ بنابراین کلیه داوطلبان باید قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

آزمون اختصاصی:

هم‌چنین داوطلبان شرکت در آزمون اختصاصی جهت ثبت‌نام در سامانه جذب اختصاصی باید به سایت معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضائیه به آدرس http://www.amoozeshghanoon.ir مراجعه کنند.

مصاحبه‌های آزمون اختصاصی از تاریخ ۸/ ۹/ ۹۳ شروع خواهد شد. زمان و تاریخ مصاحبه علمی، هم از طریق تماس تلفنی و هم از طریق پیامک به داوطلبان اطلاع داده خواهد شد؛ لذا داوطلبان باید در وارد نمودن تلفن ثابت و همراه در سامانه دقت لازم را مدنظر قرار دهند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*