خانه / آخرین اخبار / آخرین وضعیت الهام چرخنده در بیمارستان و ناگفته هایش درباره حجاب + عکس

آخرین وضعیت الهام چرخنده در بیمارستان و ناگفته هایش درباره حجاب + عکس

الهام چرخنده درباره جدیدترین وضعیت سلامتی اش گفت: مشکل خاصی نیست و کمی ناراحتی قلبی من را روانه بیمارستان کرده است. الان هم به لطف خدا خوب هستم.

همسر الهام چرخنده عکس جدید بازیگران طلاق الهام چرخنده شوهر الهام چرخنده بیوگرافی الهام چرخنده

 

شب گذشته گزارشگر شبکه خبر تلویزیون از الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون در بیمارستان عیادت و گزارش کوتاهی از وضعیت وی ارائه کرد. در نریشن (گفتار متن) این گزارش گفته شد: زیور سریال آوای باران شبیه خود قبلی اش نیست. الهام چرخنده در این مدت از تهمت ها و تخریب های کسانی که با مواضعش موافق نیستند در امان نبوده است.

همسر الهام چرخنده عکس جدید بازیگران طلاق الهام چرخنده شوهر الهام چرخنده بیوگرافی الهام چرخنده

الهام چرخنده که چند روزی است در بیمارستان بستری است در این گزارش گفت: امروز مردم من را به واسطه کار بازیگری ام نمی شناسند. یک آدم مشهور مثل هنرمند و فوتبالیست و سیاست مدارفقط به اندازه دو دقیقه جذاب است. ما بقی بازتاب آن چیزی است که در فکرش می چرخد. به قول شهید چمران یک شمع نمی تواند تمام دنیا را روشن کند اما می تواند تفاوت روشنایی و تاریکی را نشان دهد.

وی خطاب به منتقدانش یادآور شد: من هیچ چیزی ندارم که بگویم ننگ زندگی ام است؛ فقط می توانم به بخش هایی از زندگی ام افتخار نکنم. اما چون همیشه قلبم تقوا داشت امروز ظاهرم را شبیه قلبم کرده ام. رکن اول تقوا حجاب است و من از این مساله یک مدت کوتاهی غافل شدم. اما خوشحالم که دوباره سمت حجاب عزیز مادرم و خانواده ام برگشتم.

به گزارش جام جم سیما این بازیگر درباره گرایش های جدیدی که پیدا کرده توضیح داد: من از خانواده سینما به یک خانواده بزرگتر رسیدم. آن هم دل مردم مذهبی و ولایی و عاشق و دیندار است. حرفه من سینمای دینی و انقلابی است. این حوزه نه تنها حرفه من بلکه عشق و هدف من است. ای کاش می شد بچه ها را نسبت به تفکر کثیف غرب بیشتر آگاه کنیم. دیگر جنگ آنها توپ و تفنگ نیست. آنها در جبهه جنگ نرم به باورهای ما می تازند.

وی خطاب به همکاران سینماگرش با لحنی کنایه آمیز گفت: من حالم خوب است و بیشتر از این خودتان را به زحمت نیندازید. بیشتر از این برای من سیل دعای مردم اهمیت دارد که دعایشان خالص است.

بازیگر سریال «آوای باران» در پایان تاکید کرد: الهام چرخنده و الهام چرخنده ها همچنان در هر شرایطی سرباز محکم جبهه جنگ نرم و جبهه مقاومت هستند. ما جانمان را در مسیر انقلاب و تبیین دین خواهیم داد.

گفتنی است چرخنده مشغول ساخت فیلمی مستند درباره شهداست و طرحی در حال اجرا دارد که دختران داوطلب برای داشتن حجاب برتر را یاری می کند. در این مستند فیلمی پخش شد که چرخنده را در دانشگاه ارومیه نشان می داد و دختری در حضور وی برای اولین بار چادر بر سر می کرد

۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. خانم چرخنده دوستتون دارم انشالله هر چه زودتر خوب بشین . شما محبوب قلب هر ایرانی مسلمانی بودید و خواهید بود و اگر بازیگرانی بد طینت و مغرض علیه شما حرفی میزنند اونها بیشتر منفور میشن و شما قطعا محبوب تر در دل های ما خواهید شد .

  2. الهام جان ایشالا حالت بهتر بشه.واقعا پا توراه سختی گذاشتی میتونم بفهمم و درک کنم که اذیت ها و طعنه های اطرافیانت چقدر برات سخت بوده اما توکل به خدا کن
    باورکنید از وقتی فهمیدم یه ادم مشهور یه بازیگر زیبا و دوست داشتنی رفته سمت چادر و حجاب …خیلی خوش حال شدم و به چادرم علاقه مند شدم..شما نظر کرده ی حضرت زهرا یی ..مطمعن باش…

  3. زنده باد الهام جان، ما و همه ی مردم برای سلامتی شما دعا می کنیم . شما در بازیگری مهارت بسیار بالایی داشتی و بازی هایت بسیار جذاب بود انشائ الله بتونی به تلوزیون و سینما برگردی و تاثیر گذار باشی . چون هنرمندان در این روزگار تاثیر گذارترین افراد هستندو میتوانند الگوی بسیاری از مردم در همه ی زمینه ها باشند.

  4. من که ازش متنفرم خیلی چاپلوسه

  5. آخه آدم ازگل بیخود، تو اصلأ بلدی کلمه چاپلوس را املاء کنی که زر زیادی میزنی چاپلوسه؟؟؟؟ برو اول دست چپ و راستتو یاد بگیر ضایع.
    خانم چرخنده افتخار تلویزیون ایران هستن خدا سلامتشون بداره.

  6. خخخخخ دمت گرم آقاکامران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*