خانه / بورس و سهام / قیمت گذاری شکر در جلسه دیروز ستاد تنظیم بازار بی نتیجه ماند

قیمت گذاری شکر در جلسه دیروز ستاد تنظیم بازار بی نتیجه ماند

یک مقام مسئول با اعلام برگزاری جلسه دیروز ستاد تنظیم بازار از بی نتیجه ماندن قیمت گذاری شکر و ادامه این موضوع در جلسات و روزهای آینده خبر داد.

درحالی سهام شرکت های قندی همچنان با افت و خیز معامله می شوند و سهامداران این گروه با امیدواری و نگرانی پیگیر موضوع مهم افزایش قیمت شکر هستند که دیروز هم نتیجه ایی از جلسه ستاد تنظیم بازار حاصل نشد.

در این رابطه یک مقام مسئول به بورس پرس گفت: روز گذشته جلسه ستاد تنظیم بازار از حدود ساعت ۱۰ تا ۱۴ برگزار شد و طی آن یکی از مباجث اصلی ، موضوع تصمیم گیری درمورد قیمت هر کیلو شکر بود.

وی ادامه داد: به رغم بررسی ها و مباحث متعدد، نتیجه ایی مبنی بر تعیین قیمت جدید شکر به دست نیامد و قرار شد به دلیل برخی حساسیت ها ، این موضوع در جلسات و روزهای آینده تصمیم گیری شود.

براساس این گزارش، انجمن صنفی قند و شکر از مدت ها پیش پیشنهاد افزایش قیمت ۳۰ درصدی شکر را به مسئولان ستاد تنظیم بازار و وزارت خانه های کشاورزی و صنعت ،معدن و تجارت داده اما هنوز این موضوع نهایی نشده و به جلسات امروز و فردای تصمیم گیرندگان موکول می شود. به همین دلیل تاکنون افزایش قیمت ۲۲۰۰ تا ۲۴۰۰ تومانی شکر تکذیب شده و از نظر دستگاه های نظارتی، قیمت هر کیلو شکر همان ۱۹۰۰ تومان است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*