خانه / بورس و سهام / فرصت مناسب خرید سهام / پیش بینی گزارش های مطلوب ۹ ماهه شرکت ها

فرصت مناسب خرید سهام / پیش بینی گزارش های مطلوب ۹ ماهه شرکت ها

چشم انداز بازار سرمایه با توجه به خوشبینی های به وجود آمده در مقوله مذاکرات هسته ای مثبت ارزیابی می شود. افزون بر این، به نظر می رسد بازدهی بازار سرمایه نسبت به سایر بازارهای موازی تا پایان سال به مراتب بیشتر باشد.

در همین راستا، حاجی حسینی، مدیر عامل کارگزاری بانک پاسارگاد در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: به اعتقاد بنده چنانچه توافقات هسته ای حاصل گردد، سرمایه گذاری در بازار سرمایه با افق روشنی همراه خواهد بود. چراکه با توجه به مذاکرات و صحبت های طرفین مذاکره، احتمال دستیابی به توافقات هسته ای بالا است لذا در این شرایط قطعاً وضعیت بازار سرمایه بهتر خواهد شد و شاهد تداوم روند صعودی قیمت سهام در بورس خواهیم بود.

حاجی حسینی تصریح کرد: همچنین پیش بینی می شود که گزارش های مالی ۹ ماهه شرکت ها مطلوب باشد این در حالی است که به دلیل شرایط پیش رو، احتمال رشد قیمت ها در بازار سهام به وضوح ملموس بوده و تصور بازگشت روند بازار سرمایه به شرایط بحرانی چند ماه گذشته، دور از تصور است.

مدیر عامل کارگزاری بانک پاسارگاد عنوان کرد: صنایعی که تا پایان سال می توانند بازدهی مطلوبی را نصیب سهامداران کنند عبارتند از صنایع خودرویی و تجهیزاتی؛ چراکه صنایع مذکور، وابستگی بیشتری به بحث توافقات هسته ای دارند و لذا در صورت رفع تحریم ها، این قبیل سهام پتانسیل مطلوبی جهت رشد دارند.

وی در خاتمه افزود: به اعتقاد بنده در شرایط کنونی فرصت مناسبی جهت خرید سهام است؛ چراکه به نظر می رسد با توجه به شفافیت های به وجود آمده در بازار سرمایه و ارزندگی قیمت سهام، سهامداران بتوانند بازدهی مطلوبی را در بازار سرمایه کسب نمایند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*