خانه / آخرین اخبار / گلایه های الهام چرخنده و خداحافظی برای همیشه!

گلایه های الهام چرخنده و خداحافظی برای همیشه!

الهام چرخنده در آخرین پست اینستاگرامی اش اعلام کرد که برای همیشه از این فضای مجازی می رود.

همسر الهام چرخنده طلاق الهام چرخنده بیوگرافی الهام چرخنده اینستاگرام بازیگران اینستاگرام الهام چرخنده
اینستاگرام چرخنده در این فضا فعال بود و درباره بسیاری از رخدادهای جامعه در آنجا یادداشت منتشر می کرد که بازتاب های فراوانی داشت.
چرخنده در این مدت گویا فشارهای زیادی را متحمل شده است، فشارهایی که بنا برگفته نزدیکانش کار وی را به بیمارستان و بستری شدن نیز کشاند، حالا و پس از بهبود، این نخستین یادداشت وی در این شبکه اجتماعی است که البته خبر از رفتن می دهد.

الهام چرخنده با انتشار تصویری از یک غروب غم انگیز، نوشت: «سلام …و برای همیشه خدا نگهدار …. این پست مخصوص دشمنان اسلام نیست … . فقط مخصوص دوستان و ظاهرا همراهانه که مدعی این بودند که الهام چرخنده ریاکار ترینه …من از تنها امید ارتباطم با مردم هم گذشتم … گوشه ای از این شهر زندگی می کنم .. با قدرت و زهرایی … من مسیر خودمو میرم شماها هم مسیر خودتون رو برید …خواهیم دید چه کسی زودتر به خدا خواهد رسید … . چشم و دست و دل ماست که دشمن ماست …اگه نه خنجر دوست که تو تاریکی به پشتت میشینه سنتی دیرینه !!!! . از همتون برای حمایت هاتون از یک باور ممنونم … . یا علی یک شعار نیست داداش؛ بلکه یک باوره …! قلبم براتون تنگ میشه …الهام».

جام نیوز

۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. چقد اینجا معصوم و دوس داشتنی دیده میشه … چقد مردم ایران ، بعضیاشون ، بی ادب و بی انصاف هستن !!! اینهمه آدم ، روسری در آوردن ، هیچکس هیچی نگفت ! حالا این طفلکی دوس داشته که روسری بذاره ، باید اینهمه فحش بشنوه ؟؟؟ شرم آوره

 2. اگه راست میگن برن به اونایی توهین کنن ک با روابط نامشروع و استعداد بازیگری صفر وارد سینما شدن نه ایشون ک گناهی مرتکب.نشدن و بازیگری شونم بیسته

 3. خیلی ازش بدم میاد …………..متملق

 4. دردو بلات تو سر بد خواهات بانو

  سلام
  درد و بلاش تو سر بد خواهاش.خدا جواب این سکوت هاش رو بده
  دهن مردم ومنتقدین همیشه بازبوده و هست
  حمایت از حق وظیفس.
  به امید تحول و باز شدن چشم بقیه به اصطلاح هنرمندان که هیچ بویی از هنر نبردن.
  سرت سلامت مبارز

 5. من یک دختر ایرانیم و به اندازه ی همه ی دنیا راه و روش پاکدامنیتو دوست دارم . خواهز گلم الهام چرخنده

 6. درودبرشرفت نازبانو

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*