خانه / اخبار داغ / ماجرای ازدواج مرتضی پاشایی از زبان پدرش ناصر پاشایی + عکس

ماجرای ازدواج مرتضی پاشایی از زبان پدرش ناصر پاشایی + عکس

پس از فوت ناگهانی و تلخ مرتضی پاشایی خواننده ی موسیقی پاپ، شایعات زیادی درباره زندگی شخصی و ازدواج مرتضی پاشایی مطرح شد که را ادامه صحبتهای پدرش را در این زمینه میخوانید.

همسر مرتضی پاشایی مراسم ختم مرتضی پاشایی خانواده مرتضی پاشایی پدر مرتضی پاشایی
پدر مرتضی به این پرسش، اینگونه جواب داده است: مرتضی موسسه موسیقی داشت که تعدادی خانم و آقا در آن مشغول به کار بودند. افرادی بین آنها بودند که علاقه ی زیادی به ازدواج با مرتضی داشتند ولی ازدواجی صورت نگرفت.

مادر مرتضی، از بین دختران فامیل و دوستان، چند نفری را انتخاب کرده بود که اگر قسمت شد مرتضی با یکی از آنها ازدواج کند اما وقتی مساله ی بیماری اش پیش آمد و به او اطلاع دادند که بیماری اش مهلک است، ازدواج را جدی نگرفت و به درمان پرداخت. کم کم قضیه ی ازدواجی که همسرم برایش در نظر گرفته بود هم منتفی شد.

همسر مرتضی پاشایی مراسم ختم مرتضی پاشایی خانواده مرتضی پاشایی پدر مرتضی پاشایی

اما خیلی ها بین کارمندان او بودند که تمایل داشتند با مرتضی ازدواج کنند. حتی در مراسم تشییع و ختم ، افرادی بودند که خود را خواهر یا نامزد مرتضی معرفی می کردند اما عملا او نه خواهری داشت نه نامزدی. شاید بودند افرادی که تمایل به ازدواج با وی داشتند اما عملا هیچ صحبتی به صورت «جدی» و «رسمی» انجام نشده بود.»

تماشاگران امروز

————————————————————

احتمالا خیلی از شما مثل خود ما دوست داشتید ناگفته هایی از زندگی مرتضی پاشایی را بدانید؛ برای همین در آخرین روزهای سال نود و سه همراه با «مریم قاسمی» به مزار مرتضی پاشایی رفتیم و در طول مسیر بهشت زهرا با کسی که می گویند نزدیک ترین عضو گروه به امپراتور بوده به گفتگو پرداختیم.
———————————————
مریم قاسمی که به عنوان طراح لباس و استایلیست مرتضی پاشایی با او و گروه موسیقی اش همکاری می کرد، از آشنایی با او، همکاری مشترک شان و آخرین روزهای مرتضی می گوید:

۴۹ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. نمیخواید اینجا نظر بذارید و مرتضی و مریم قاسمی رو …؟!؟

  • بابا از اول معلوم بود دوست ….ند………….
   .
   .
   .

   حالا هم پشت سر مرده حرف نزنیدد واسش طلب امرزش کنید……خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  • خانواده پاشایی به جای اینهمه آسمون ریسمون پریدن بهتر بود که یه کلام میگفتند باهم دوست هستند .درضمن شمایی که میگی همه دوست اجتماعی دارند وعادی شده خانوم وآقای محترم هنوز هم بر خلاف شماها دخترها وپسرهای نجیب پیدا میشن .همه رو با خودت جمع نبند.

 2. اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

  توخفه خون بگیر کارت نباشه

 3. پس مریم قاسمی کیه اگه نامزد نداشته؟؟؟

 4. دوستان! شاید عاقلانه است این مساله را یه مساله کاملا شخصی بین آن مرحوم و این خانم محترم در نظر بگیریم و از هر گونه اظهار نظر خودداری کنیم! هر چند از خانواده محترم آقای پاشایی هم انتظار می رفت در اظهار نظرهای خود کمی سنجیده تر عمل می کردند تا شبهه ای پیش نیاد.

 5. دیگه از این واضح تر؟
  خودِ من چند تا دوست اجتماعیِ پسر دارم که خیلی هم دوستشون دارم و برام عزیزن.اما فقط دوست.همین…
  وقتی پدر ایشون، نزدیک ترین فرد به زندگیش گفته ” کسانی بین همکارانش بودن و دوست داشتن باهاش ازدواج کنن ولی call off معنیش واضح نیست؟
  واقعا اولین کسی که این تیتر نامزد مرتضی پاشایی رو زد کی بود؟
  اگه بود چرا قبل از فوتشون کسی چیزی نمی دونست؟!!!!

 6. اصلا به ما چهههههه والااااااااا خخخخخخخ

 7. بنیامین جان چه طرز حرف زدنه ؟؟؟ الان کی دوست پسر یادوستا دختر نداره ؟خیلی کم وانگشت شمارن بیچاره ها هم تنها موندن هم …. داشتم مث بنیامین حرف میزدم ها…پاشایی خوب بود دوس داشتنی بود مسایل شخصی بخودش مربوطه …اهنگاش براما بود که عالی بود…جاش خالی …عزیز مابود عزیز خداباشه

 8. ایووووول النا واقعا حرف حق و زدی خب دوست بودن مرتضی با مریم هم یه نمونش…………………………….مرتضی عزیزم عاااااااااااااااااااااااااالی بود و همیشه تو قلب ما زندست.

 9. النا چ ربطی داره؟مگه همه باید دوست دختر یا پسر داشته باشن؟؟شاید قبلا بوده،،ولی الان بنظرم خیییییلی خز شده.منکه به این نتیجه رسیدم ی چیز فوق العاده مسخرس

  • همه دارن واونایی که ندارن موقعیتشو ندارن ولی قطعا دوست دارن…

   • کی گناه رو دوست نداره؟بالاخره با نامحرم بودن لذت داره.ولی این که خودت رک جمع کنی سخته و آسون به هیچ وجه نیست .با رضایت خدا رو بیش تر از هر چیزی دوست داریم.فقط موندم تا به کی می خواین باوجمله ی “همه دارن/همه ….”کارای غلط خودتون رو توجیه کنید؟
    لطفا چاپ شه

  • عامر خان برات متاسفم

 10. اصلا این حس که مریضی بینمون نیست رو ندارم.خمیشه خوبا اینطور میشنو نمیدونم چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

 11. پس اون دختره که داشت توی مراسم اونهمه گریه و زاری و جلز و ولز میکرد و همش خودشو به مرتضی پاشایی میچسبوند پس کی بود؟؟!!!!
  پس چرا خانوادش اونموقع تکذیبش نمیکردند اما حالا؟؟!!!!

 12. اون زندگی خصوصی خوده مرتضی بوده به فرضم که مریم قاسمی نامزدش بوده اما پدر مرتضی راست میگه خانم قاسمی طراح لباسشون بوده به نوعی همکارو دوست بودن و بنظره من مهم اینه که امپراطور عزیزدله و جاش توی قلبمون ابدیه….

  یادش گرامی..روحش شاد

  • من فکر میکنم اگه هم نامزد نباشن طبیعیه !بالاخره پا که همکارش نبودیم گریه کردیم واسه بنده خدا.دیگهوبقیش بماند.

 13. مرتضی پاشایی مرد خوبی بود من دوستش داشتم

 14. واقعاکه به مرده هم گیرمیدن این ملت بابا برشادی روحش صلوات بفرستین

 15. مرتضی پاشایی صدای بسیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارخوبی داشت عزیز دل هایمان بود همیشه به مرتضی دعا کنید تا روح مرتضی شاااااااااااااااادباشد به مرتضی نمی خورد که گنا هی داشته باشه اوخواننده ی بی گناه ایران هست دوستت دارم مرتضی پاشایی

 16. لطفا پشت سر مرده حرف نزنین

 17. خدا رحمتش کنه من نه طرفدارشم ونه دوستش داشتم
  تمامی رفتگان به دعا و طلب مغفرت ما احتیاج دارن برای شادی روح تمامی از دست رفتگانمان یک فاتحه بفرستید و کاری به کسی نداشته باشیم وسلام ……………………………………………………………………………..

 18. اقای عامر فهمیدیم شما مثل النا جلو افتاده هستید وبقیه عقب افتاده وامیدوارم یکی ازهمین دخترها قسمتت بشه

  • لایک داشتی .مثل دوران جهالت رفتار کردن و بی بند و بار بودن باکلاسه .باشه اصلا شما راس میگید .پس ما را مسخره کنید
   همانگونه که:
   نوح را مسخره کردند. هود (۱۱ : ۳۸)
   موسی را مسخره کردند. شعرا (۲۶ و ۲۵)
   پیامبر قوم عاد را مسخره کردند. احقاف (۲۶ : ۴۶)
   و در یک کلمه مسخره شدن، تنها شکنجه ی مشترکی بود که همه ی پیامبران آن را تجربه کردند. حجر (۱۱ : ۱۵)
   خداوند وعده داده است: از آنان روی گردان! ما شرّ مسخره کنندگان را از تو دفع خواهیم کرد. حجر (۱۵ : ۹۵)
   مادرم زهرا(س) جلوی نابینا هم حجابش را حفظ کرد! من هم یک محجبه ام ! الگویم زهراست! پس عیب ندارد مرا مسخره کنید

 19. مریم قاسمی فقط عضو گزوه مرتضی بوده فقط همین.مرتضی فکر میکرد میتونه مثل یه خواهر بهش اعتماد کنه اما نمی دونست قراره بهش خیانت بشه.اکثر اون عکسایی که شما دیدید ساختگی بوده.خیلی دیر اما بالاخره افشا شد و دست خانم مریم قاسمی رو شد

 20. از اول معلوم بود گه این مریم قاسمی به پاشایی علاقه داره ولی مرتضی فکر نکنم

 21. ازهمون اول معلوم بود مرتضی به یکی شدیدا علاقه داره اگه میگی نه پس این همه ابراز عشق و علاقه داخل اهنگاش چیه شاید همون دختر مریم قاسمی بوده (به نظر من با وجود مسئله ی بیماریش فرصت مطرح کردن مسئله ی ازدواج با مریم رو با پدرش پیدا نکرده)

  • میم مثل مرتضی پاشایی

   اتفاقاترانه هاش همش ازبیوفایی وبی مهری یارحرف میزنه نه عشق من مطمعنم که مرتضی هیچ علاقه ای به این دختره نداشته خود مریم هم اگه عشقش واقعی بود نمی یومد عکس فتوشاپ پخش کنه آبروی امپراطورراببره فقط برای معروف شدن این کاراراکرد زنیکه …

 22. یه مشت مشنگ خاله زنک و دره پیت دور هم شدیم هفتاد هشتاد میلیوناااا
  خدایااااااا
  …. با این مردم جفنگ!!

  • مامشنگ توباعقل وشعور پس توی سایت مشنگا چیکارمیکنی

   • پیش از هر چیز از اعتراف حضرتعالی سپاسگزارم و پذیرش این واقعیت را به فال نیک میگیرم!
    .
    .
    .
    ولیکن شما انگار هنوز با دو دو تا چهار تای ساده و مقدماتیرمسائلی بدین پیش پا افتادگی نیز آشنا نیستی

    دوست عزیز…
    ینده بعنوان طعنه و نقد اقدام به بازدید از این سایت و مطلب و امثالهم کردم و میکنم و خواهم کرد.

    مثل اینکه شما کتابی را میخوانید و در موردش نقدی تالیف نموده و تعلیق میزنید.. (البته شمای فرضی، چون تصور نمیکنم گروه خونی تان به این قبیل فعالیتها بخورد!!)

    خلاصه خواستم عرض کنم که فهم این مطالب و مسائل بسیار ساده بوده و نیاز به هوش آنچنانی ندارد!
    البته انتظاری هم نمی رود… بالاخره گاهی با مشاهده برخی از ویژگی ها و آیتم های رفتاری و پسندها میتوان به جایگاه عقلی، زیبایی شناسی شعوری و…ی افراد پی برد..
    مثلا از نوع سلیقه موسیقیایی ِ افراد میشود تا حدودی در مورد درونیات و نوع کارکتر شخص حدس هایی زد!! بالاخره این ها با هم غیر مرتبط نیستند./

    بهرحال…
    استاد،
    شما دیمبلو دیسکویتان را استماع بفرما.. بی خیال جواب دادن به مخالفین!!

    شب بخیر!
    ،:)))

 23. هنر مند عزیزی از بین ما رفته

 24. وای خیلی باحالیدهمتون کلی خندیدم دمتون هات

 25. خدا رحمتش کنه بالاخره یه جوونی بوده با یه دنیا آرزو اما من موندم این لقب امپراتور از کجا اومد دوما این آقا آیا در بودنشون با اون همه مصاحبه و چی و چی گفته بود قراره ازدواج کنه چون تا اونحا که من میدونم خواننده ها و هنرپیشه ها میگن اما حرفی نزده بوده به هرحال بهتره خانواده مرحئم پاشایی توضیح بدن که چه گونه میتونن اینقدر از جوون از دست رفتشون نون در بیارن اما بگم مرده هم تو این مملکت یه تایمی داره

  • آی دمت گرم.واقعا واسه منم سواله.خدا رحمتش کنه اما وقتی ایشون زنده بود انصافا جز ۱۰ تا خواننده تاپ ایران هم نبود.حالا القاب امپراتور!!!!!!و اسطوره:)))))))))))) از کجا دراومده الله اعلم.این خانم و برادر و پدر اون مرحوم هم که تا تونستن از فوت اون خدابیامرز واسه معروف شدن خودشون سو اسنفاده کردن.اون خانم که دیگه با بازیکنای لیگ دسته دو چوگان هم عکس انداخت و خودشو انداخت سر زبونا تازه اهنگ هم خوند:)))))))).داداش عزیز اون مرحوم هم که از صدقه سری فوت اون مرحوم شد خواننده:)))))))))))))).پدر مرحوم هم که….خدا بیامرزه ایشون رو بهرحال جوون بودن و فوتشون دردناک.مقداری هم معروف و محبوب بودن.اما خداییش نه دیگه جوری که پدر مرحوم فکر میکردن.ایشون فکر میکنه نصف دخترای قاره آسیا و اروپا تو صف عروسی کردن با اون مرحوم بودن.خود جناب مرتضی پاشایی کاملا محترم و عزیز.خدابیامرز جوون هم بود و این دل ادمو میسوزونه.اما بازمانده های مرحوم(مریم قاسمی-برادر مرحوم و پدر مرحوم)حسابی از مرگ ایشون به فکر کاسبی خودشون بودن

 26. میم مثل مرتضی پاشایی

  خفه قطمه اینقدرپشتسرخانواده پاشایی چرت وپرت نگو کی ازمرده بچه ش دلش میادپول دراره که خونواده پاشایی دومیش باشن این تهمتااون دنیاجواب دادن داره یادت باشه همینجوری دری وری نگی پول آلبومها وکنسرتای مرحوم صرف امورخیریه وموسسات بیماران سرطانی میشه

 27. تاچشمت کورشه قطمه که این امپراطورازکجاپیداشد مگه به تومربوطه؟ طرفداراش اسمش روگذاشتن امپراطورحالاتوچرامیخوای خودتوجربدی؟

 28. تاچشمت دربیادقطمه بااین اسم آشغالت که لقب امپراطورازکجااومد؟ این لقب روطرفدارابهش دادن توهم نمیخوادگناه مردم روبشوری که ازجوونشون دارن پول درمیارن درگاله توببند

 29. ههههه!

  چقدر همه تون اسکول و جلبک و درب و داغونیییید!!
  خخخخ!
  :)))

 30. پوکر فیس ….. ناموسا یکی بگه این مریم قاسمی کیه مرتضی میشه ؟ واقعا شایعس یا راسته

 31. با سلام خدمت دوستان گلم. فقط و فقط ی ادم عاشق میتونه این چنین اهنگ های با احساس بخونه. یکبار دیگه یکی هست رو کوش کنید.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*