خانه / آخرین اخبار / این خواننده به جای مرتضی پاشایی در کانادا می خواند

این خواننده به جای مرتضی پاشایی در کانادا می خواند

خواننده آلبوم «شخصی» در حالی در روز ۲۹ نوامبر در تورنتوی کانادا روی صحنه می رود که پیش ازاین قرار بود در این کنسرت «مرتضی پاشایی» به اجرای برنامه بپردازد.

کنسرت مرتضی پاشایی درگذشت مرتضی پاشایی بیوگرافی مهدی کرد بیوگرافی فرزاد فرزین آهنگ جدید مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی در روزهای آخر حیات اش همواره درباره کنسرت کانادای خود بارها با «مهدی کُرد» سخن می گفت و تاکید داشت این برنامه تحت هیچ شرایطی لغو نشود. همین موضوع باعث شد که بلیت فروشی این برنامه همچنان ادامه داشته باشد و بعد از اتفاق تلخی که برای «مرتضی پاشایی» رخ داد، برای احترام به همه دوستداران موسیقی مقیم کانادا تهیه کننده این برنامه اجازه لغو برنامه را نداد و «فرزاد فرزین» قبول کرد که در همان شب به جای «مرتضی پاشایی» کنسرت یادبود این هنرمند فقید را روی صحنه ببرد.
فرزاد فرزین که هم اکنون در کانادا به سر می برد، به موسیقی ما گفت: «در کنسرت تهران من قرار بود با مرتضی کاری را با هم اجرا کنیم. حتی تمرین هم کرده بودیم ولی متاسفانه حال مرتضی مساعد نبود. بعد هم که آن اتفاق افتاد و قسمت این بود که بجای او روی این سن بروم و کنسرت یادبود اش را برگزار کنم. قسمت این بود که به این شکل با مرتضی همکاری کنم و امیدوارم خداوند به خانواده مرتضی صبر دهد.»
بر اساس این گزارش فرزاد فرزین درتاریخ ۲۹ نوامبر در تورنتوی کانادا روی صحنه می رود و به اجرای برنامه می پردازد. برادر «مرتضی پاشایی» در پیامی ویدئویی که قرار است در روز اجرای برنامه در سالن محل برگزاری کنسرت پخش شود، ضمن تقدیر و تشکر از دوستداران مرتضی پاشایی سخنان جالبی را هم بر زبان آورد. او گفت: «تشکر می‌کنم از استقبال گرم و صمیمی‌ای که از کنسرت برادرم در کانادا داشتید. این رو مطمئن هستم که در تاریخ برگزاری این کنسرت که قرار بود برادرم حضور داشته باشد و فرزاد فرزین عزیز قبول زحمت کرد و اجرای این کنسرت را بر عهده گرفت، روح مرتضی هم حاضر خواهد بود و شوق و علاقه شما رو خواهد دید.»

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*