خانه / آخرین اخبار / لامبورگینی اونتادو طلایی گرانترین خودروی جهان + عکس

لامبورگینی اونتادو طلایی گرانترین خودروی جهان + عکس

یک خودروی طلایی به ارزش ۶ میلیون دلار در زمان برگزاری مراسم هفته مد در فرانسه توجه شهروندان را به خود جلب کرد.

 

 

گرانترین ماشین دنیا قیمت لامبورگینی اونتادور فروش لامبورگینی اونتادور

 سال گذشته خیابان‌های شهرهای مختلف اروپا شاهد ظهور و ویراژ خودروهای لوکس و مزینی بودند که کمتر کسی را بی تفاوت باقی می‌گذاشت. این خودروها با سنگ‌های قیمتی و فلزات گرانبها جلا داده شده و تزیین شده بوده‌اند. به نظر می‌رسد که روند مد اتومبیل‌های فصل گذشته، امسال نیز روی بورس هستند.
یکی از همین خودروهای فوق لوکس یعنی لامبورگینی اونتادو طلایی در زمان برگزاری مراسم هفته مد در پاریس به چشم خورد. این اتومبیل گرانقیمت چند دور کوتاه در تعدادی از خیابان پاریس زد و توانست به شدت توجه شهروندان و میهمانان این شهر را به خود جلب کند.
گرانترین ماشین دنیا قیمت لامبورگینی اونتادور فروش لامبورگینی اونتادور

مردم علاقه‌مند نیز با کمال میل از این طلای متحرک فیلم و عکس گرفتند. این خودروی سوپراسپرت پس از مدتی در خیابان و در نزدیکی هتل «پلازا آتنی» پارک شد. بر اساس محاسبات به عمل ‌‌آمده، صاحب این لامبورگینی دست کم ۶ میلیون دلار صرف خودروی خود کرده است.همچنین با نگاهی به شماره پلاک خودرو که سه عدد ۶ یعنی ۶۶۶ است می‌توان دریافت که صاحب آن، یکی از شیوخ شبه جزیره عربستان است.

گرانترین ماشین دنیا قیمت لامبورگینی اونتادور فروش لامبورگینی اونتادور

فصل خودروهای سوپراسپرت در پاریس اغلب در اواسط آگوست به پایان می‌رسد؛ این در حالی است که در خاورمیانه، در این زمان تازه کم کم از حرارت و دمای هوا کاسته می‌شود و اعراب ثروتمند با خودروهای فوق لوکس خود به منازل خود بازمی‌گردند.
در هر صورت، با مشاهده لامبورگینی طلایی می‌توان چنین استنباط کرد که هنوز تابستان ماشین‌های سوپراسپرت به پایان نرسیده است

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*