خانه / استخدام و بازار کار / استخدام ۹۰نفر در دانشکده علوم پزشکی آبادان

استخدام ۹۰نفر در دانشکده علوم پزشکی آبادان

سرپرست دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: از طریق برگزاری آزمون در مرداد ماه، ۹۰ نفر جذب دانشکده علوم پزشکی آبادان می‌شوند.

محمد اسماعیل مطلق اظهار کرد: دانشکده علوم پزشکی آبادان براساس تبصره ۵ ماده ۳۱، ماده ۳۲ و ماده ۳۳ آیین‌نامه اداری و استخدامی کارمندان غیرهیئت علمی، تعداد ۹۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری امتحان به صورت قراردادی برای خدمت در این مجموعه جذب می‌کند.

وی با اشاره به جزییات این آزمون استخدامی اضافه کرد: داشتن حداقل ۲۰سال و حداکثر ۳۵ سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم،کاردانی، کارشناسی؛ حداکثر۴۰سال برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی‌ارشد و ۴۵ سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکترای حرفه‌ای و بالاتر، از شرایط عمومی این استخدام است.

وی ضمن چگونگی ثبت‌نام متقاضیان در این آزمون افزود: ثبت‌نام به صورت الکترونیکی از طریق وب‌سایت دانشکده به نشانی http://hn-abn.ajums.ac.ir از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه مورخ ششم مرداد ماه لغایت ساعت ۱۲ ظهر روز سه‌شنبه؛ پانزدهم همین ماه انجام می‌شود.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی آبادان خاطرنشان کرد: دریافت کارت ورود به جلسه امتحان عمومی، از ساعت هشت صبح روز چهارشنبه؛ بیست‌وسوم مرداد تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه؛ بیست‌وچهارم مرداد با مراجعه به سایت معرفی شده، با استفاده از شماره‌ملی و شماره‌شناسنامه، امکان‌پذیر است.

وی در همین خصوص تصریح کرد: زمان و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج می‌شود.

مطلق با اعلام نوع سوالات آزمون توانمندی‌های عمومی استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان،گفت: معارف‌ اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات سیاسی و اجتماعی، مبانی قانونی، و فن‌آوری اطلاعات، در مجموع تعداد ۹۰ سئوال چهار گزینه‌ای، این آزمون را تشکیل می‌دهند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*