خانه / جالب و خواندنی / حساب بانکی گدای بوکانی : ۱۵۰ میلیون تومان نقد!

حساب بانکی گدای بوکانی : ۱۵۰ میلیون تومان نقد!

در شرایطی که بسیاری از مردم بی‌بضاعت و آبرودار با سیلی صورت خود را سرخ می‌کنند و کسی نمی‌داند در چه شرایط سختی روزگار می‌گذرانند، بازار متکدیان به یمن دلسوزی‌ها و ترحم شهروندان این روز‌ها حسابی گرم است.

گدایان پولدار شغلهای جدید و پردرآمد ‎ شغل پر سود درآمد گدايان

یک نمونه از این متکدیان پولدار، گدایی است که در بوکان دستگیر شده و مشخص شده است که بیش از ۱۱۰ میلیون ریال پول نقد داشته و در دو حساب بانکی‌اش میلیون‌ها تومان خوابیده است.
سرپرست شهرداری بوکان دراین باره گفت: این گدا که یک پیرمرد ۶۴ ساله است، هنگام تکدی‌گری توسط ماموران ستاد مبارزه با تکدی‌گری این شهر شناسایی و دستگیر شد.

گدایان پولدار شغلهای جدید و پردرآمد ‎ شغل پر سود درآمد گدايان

رشید میرحسامی افزود: پس از بررسی‌های انجام شده توسط ماموران ستاد مبارزه با تکدی‌گری مشخص شد وی در دو بانک به ترتیب ۳۵۰ میلیون ریال و یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال پس انداز دارد. این فرد قبلا به صورت سیار اقدام به عطر فروشی می‌کرده ولی بتدریج به تکدی‌گری روی آورده است.

سرپرست شهرداری بوکان اظهار کرد: دارایی این فرد مصادره شده و برای ساخت ساختمان اورژانس اجتماعی که در اداره بهزیستی در حال ساخت است، هزینه می‌شود.

یک نظر ثبت شده

  1. حرام است اگراوراضی نیست البته اکر به شرع واسلام اعتقا ذی باشد۰۰فقط باید مانع گدایی کردنش شد اما برداست پول بدون اجازه ان شخص حرام حرام حرام وچون اقدامات دیگرتان نوعی اختلاس است ۰۰۰گدایی یک جر یمه مشخص داردمگرقاچاق کرده تازه همان چترباز کالا هم جریمه مشخصی دارد۰۰این عدم حکمفرمایی قانون است ۰قانون ازمن درتوردی است وظلم محسوب میشود حقش رابهش برگردانید شاید ورثه نیازمندومستحق داردظلم نکنید گریبانتان میگیرد

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*