خانه / استخدام و بازار کار / کمیته امداد “سایت کاریابی” راه‌اندازی می‌کند

کمیته امداد “سایت کاریابی” راه‌اندازی می‌کند

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن اشاره به برنامه‌ “تعامل با کارفرمایان” این نهاد گفت: بر اساس این برنامه، برای تشویق کارفرمایان، حق بیمه مددجویان تا یک سال پرداخت خواهد شد.

به گزارش ایسنا، محمد امید در این باره افزود: از سال گذشته و طبق برنامه شورای اشتغال که کمیته امداد متولی اشتغال روستاها و شهرهای کوچک با جمعیت زیر 20 هزار خانوار به شمار می‌رود، 300 هزار مددجوی نیازمند شغل از طریق اینترنت برای کاریابی ثبت‌نام کرده‌اند.

به گفته وی، از این پس کارفرمایان می‌توانند با مراجعه به دفاتر کاریابی، نیروی مورد نیاز خود را تامین کنند.

معاون اشتغال و کاریابی کمیته امداد از طراحی سایت کاریابی کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: سایت تا شهریور ماه راه‌اندازی شده و مددجویان و کارفرمایان می‌توانند برای استخدام و جذب نیرو به آن مراجعه کنند.

امید با بیان اینکه در سال 91، 600 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد فراهم شده است، افزود: در کنار بحث آموزش مددجویان، کاریابی آنها را نیز مد نظر قرار داده‌ایم تا مددجویان بتوانند در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت کنند.

وی تصریح کرد: همچنین از سال گذشته برای آموزش مددجویان، برنامه‌ای را با عنوان آموزش دانش‌آموزان دبیرستانی به اجرا درآوردیم تا مددجویان بتوانند از این پس، پیش از ورود به بازار کار، آموزش‌های لازم را فرا گرفته و راحت‌تر جذب کار شود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*