خانه / سیاسی / انتقاد شدید یک نماینده از بی کلاس بودن دختران اوباما (عکس)

انتقاد شدید یک نماینده از بی کلاس بودن دختران اوباما (عکس)

الیزابت لوتن، سخنگوی «استفان فینشر» نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا به شدت از دختران اوباما در صفحه فیس بوک خود انتقاد کرد.

به گزارش عصرخبر به نقل از تلگراف، این مسئول نماینده جمهوری خواه کنگره به انتقاد از دختران اوباما، «ساشا و مالیا» پرداخت و به شدت طرز لباس پوشیدن آن ها اعتراض کرده است.

لباس دختران اوباما در مراسم روز شکرگذاری

همسر اوباما نامزد اوباما دختر رئیس جمهور دختر اوباما ازدواج باراک اوباما

وی با «بی کلاس» خواندن لباس دختران اوباما اعلام کرده نوع لباس پوشیدن آن به نحوی است که مورد احترام قرار نمی گیرند و آن ها باید نحوه پوشش خود را اصلاح کنند چرا که اینگونه لباس ساده و بی کلاس پوشیدن در شان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا نیست.

تصویر انتقاد کننده به لباس دختران اوباما

همسر اوباما نامزد اوباما دختر رئیس جمهور دختر اوباما ازدواج باراک اوباما

پیش تر نیز برخی طراحان مد و لباس و همچنین کارکنان سابق بخش لباس کاخ سفید به نحوه پوشش و لباس های میشله اوباما، همسر رئیس جمهور اعتراض و انتقاد کرده و حتی برخی لباس های همسر اوباما را وحشتناک و درو از شان رئیس جمهور آمریکا دانسته بودند.

گفتنی است، انتقادات از لباس بانوی اول آمریکا و دخترانش در حالی است که سبک لباس پوشیدن میشله اوباما و دخترانش همواره یکی از نکات قابل توجه در جنبه های زندگی شخصی آن ها بوده و عموم رسانه ها و طراحان مد سبک لباس پوشیدن وی را ستایش کرده اند.

همسر اوباما نامزد اوباما دختر رئیس جمهور دختر اوباما ازدواج باراک اوباما

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. لابد خودش باکلاسه! با اون ریخت و قیافه و تیپش.پس فضول تو آمریکا هم هست.به خاطر همین میگن فضول زیاد پیدا میشه تو “دنیا”!

  2. یه دستمال بدید به اینا که نظر میذارن و غش و ضعف میرن واسه زن و بچه اوباما که آب لب و لوچه شونو پاک کنن حیوونیا !!!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*