خانه / بورس و سهام / افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی “رتکو” در مراحل مقدماتی

افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی “رتکو” در مراحل مقدماتی

شرکت کنترل خوردگی تکین کو پیش بینی درآمد هر سهم در سال مالی جاری را یک هزار و ۱۱۳ ریال برآورد کرده بود که در آخرین گزارش عملکرد ۶ ماهه حسابرسی شده موفق به تعدیل مثبت سود ۱۵ درصدی نیز شده است.

در همین راستا مدیر مالی شرکت کنترل خوردگی تکین کو در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان مطالب فوق اظهار داشت: در آخرین گزارش عملکرد ۶ ماهه اول سال جاری رتکو، پیش بینی درآمد هر سهم با توجه به تعدیل مثبت سود ۱۵ درصدی به مبلغ یک هزار و ۳۰۷ ریال افزایش یافت و همچنین شرکت موفق به پوشش ۵۱ درصدی بودجه جدید خود به میزان ۶۶۶ ریال گردید.

حسین شهیدیان در ادامه افزود: شرکت کنترل خوردگی تکین کو تا پایان سال مالی جاری تنها بودجه جدید خود را پوشش خواهد داد و به طور مجدد تعدیل سود مثبت دیگری در دستورکار شرکت قرار نخواهد گرفت.

وی از افزایش سرمایه “رتکو” در برنامه های آتی شرکت خبر داد و گفت: مراحل مقدماتی افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی شرکت کنترل خوردگی تکین کو در اختیار حسابرس می باشد که پس از ارسال گزارش توجیهی به سازمان بورس با دریافت مجوز، شرکت مذکور اقدام به برگزاری مجمع فوق العاده می نماید.

مدیر مالی “رتکو” در ادامه خاطر نشان کرد: افزایش سرمایه ۲۰۰ درصد شرکت کنترل خوردگی تکین کو از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران است که در راستای تأمین سرمایه در گردش شرکت و همچنین خرید تجهیزات مورد نیاز “رتکو” مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است، در حال حاضر سرمایه شرکت کنترل خوردگی تکین کو به ارزش ۳۰ هزار میلیون ریال می باشد که با دریافت مجوز سرمایه شرکت به ۹۰ هزار میلیون ریال افزایش می یابد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*