خانه / جالب و خواندنی / خرید و فروش دختران آواره سوری و عراقی در ترکیه

خرید و فروش دختران آواره سوری و عراقی در ترکیه

دختران پناهجو حتی خرید و فروش می شوند. دختران باکره و نوجوان با قیمت ۵ هزار لیره (۲۵۰۰ دلار) در داخل ترکیه خرید و فروش می شوند.

فروش دختر داعش جنایات داعش تجاوز جنسی داعش اخبار داعش

 رییس موسسه ” ترکیه قرن بیست و یک ” در آلمان و سردبیر نشریه ” قرن بیست و یکم ” در دویسبورگ آلمان در سخنانی از خرید و فروش دختران نوجوان پناهجوی سوری و عراقی در خاک ترکیه خبر داد.خرید و فروش ۵ هزار لیره ای دختران آواره سوری و عراقی در ترکیه

سی ان ان ترک گزارش داد: دکتر” امید اوزداق” سردبیر نشریه قرن بیست و یک در آلمان در سخنانی شب گذشته در دویسبورگ با انتقاد از حزب حاکم ترکیه ، سیاست های دولت ترکیه در جذب پناهجویان سوری و عراقی را مورد انتقاد قرار داد.

فروش دختر داعش جنایات داعش تجاوز جنسی داعش اخبار داعش

او با اشاره به اینکه دولت ترکیه بدون برنامه به پناهجویان سوری و عراقی اقامت می دهد این اقدام را دارای پیامدهای اجتماعی و فرهنگی گسترده در ترکیه دانست.

او در ادامه با اشاره به اینکه هزاران نفر از پناهجویان به جای استقرار در کمپ های برپا شده در مرز وارد شهرهای مختلف ترکیه شده اند، گفت : “دختران پناهجو حتی خرید و فروش می شوند. دختران باکره و نوجوان با قیمت ۵ هزار لیره (۲۵۰۰ دلار) در داخل ترکیه خرید و فروش می شوند.”

دولت ترکیه می گوید از زمان آغاز جنگ داخلی در سوریه پذیرای صدها هزار پناهجو از این کشور بوده است.

بر اساس اعلام دولت آنکارا پس از پیدایش بحران گروه تروریستی داعش در عراق سیر مهاجرت عراقی ها نیز به پناهجویان سوری افزوده شده است و تنها در یک مورد در حمله داعش به شهر کوبانی قریب به ۲۰۰ هزار نفر از ساکنان این شهر به دلیل نزدیکی مرز ترکیه، به این کشور پناه بردند.

حزب حاکم ترکیه می گوید برای پذیرایی از این تعداد پناهجو باید نهادهای بین المللی ، دیگر کشورها و سازمان ملل به دولت ترکیه کمک کنند. سازمان ملل متحد نیز اعلام کرده است بیش از ۱٫۷ میلیون آواره سوری که در کشورهای ترکیه، اردن، لبنان ، عراق و مصر سرگردان هستند، نیازمند دریافت کمک های غذایی فوری اند.

ترکیه در حالی پذیرای صدها هزار پناهجوی سوری و عراقی است که روابط خوبی با دولت دمشق وبغداد ندارد و روابط آنکارا با سوریه و عراق متشنج است.

پیشتر گزارش های زیادی درباره تبدیل شدن ترکیه به ترمینال ورود تروریست های خارجی به سوریه منتشر شده است. دولت سوریه می گوید تروریست های خارجی با حمایت دولت ترکیه وارد خاک این کشور شده و از طریق مرز مشترک ۹۰۰ کیلومتری بین دو کشور وارد خاک سوریه می شوند. دولت ترکیه این اتهام را رد می کند.

اخیرا ولید المعلم وزیر امور خارجه سوریه اعلام کرد تنها راه پایان جنگ داخلی در سوریه، بسته شدن مرز ترکیه با این کشور و پایان دادن به ورود تروریست های خارجی از خاک ترکیه به سوریه است.

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. خدا اردوغان ودودمانش رو همینطور اواره وبدبخت کنه لعنت بر اردوغان

  2. فقط ظهور امام زمان

  3. حسام ترک قشقایی

    خدا نابودشون کنه هر چی نا مسلمونه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*