خانه / آخرین اخبار / بهترین های سینمای جهان در سال ۲۰۱۴

بهترین های سینمای جهان در سال ۲۰۱۴

هیات ملی بازبینی فیلم آمریکا برترین‌های سینمای جهان در سال ۲۰۱۴ را در بخش بهترین فیلم، انیمیشن، کارگردانی و .. معرفی کرد.

 

دانلود خشن ترین سال بیوگرافی جسیکا چستین بیوگرافی اسکار ایساک

به گزارش ایسنا درام جنایی «خشن‌ترین سال» به کارگردانی «جی .سی چاندور» با بازی «اسکار ایساک» و «جسیکا چستین» در جوایز هیات ملی بازبینی فیلم آمریکا عنوان برترین فیلم سال ۲۰۱۴ میلادی را از آن خود کرد.

«خشن‌ترین سال» که در حال و هوای دهه ۱۹۸۰ نیویورک ساخته شده است، جایزه بهترین بازیگر زن را نیز برای «جسیکا چستین» از این رویداد سینمایی به ارمغان آورد و «اسکار ایساک» نیز بصورت مشترک با «مایکل کیتون» بازیگر فیلم «مرد پرنده» ساخته «الخاندرو گونزالو ایناریتو» جایزه بهترین بایگری مرد را از آن خود کرد.

جایزه بهترین کارگردانی جوایز هیات ملی بازبینی فیلم آمریکا در سال ۲۰۱۴ نیز به «کلینت ایستوود» برای ساخت فیلم «تک‌تیرانداز آمریکایی» رسید.

فیلم «خشن‌ترین سال» امسال نگاه‌های زیادی را مجذوب خود کرده است و امیدوار به درخشش در ادامه فصل جوایز سینمایی است، این در حالی است که چندی پیش انجمن منتقدین فیلم نیویورک فیلم «بچگی» ساخته «ریچارد لینکللیتر» را به عنوان بهترین فیلم سال معرفی کرد و «مرد پرنده ای» ساخته جدید «ایناریتو» در جوایز فیلم مستقل «گوتم» این عنوان را از آن خود کرد.

همچنین قسمت دوم انیمیشن «چگونه اژدهایتان را تربیت کنید» به عنوان بهترین ساخته انیمیشن از سوی هیات ملی بازبینی فیلم آمریکا شناخته شد.

هیات ملی بازبینی فیلم که به اختصار (NBR)» نام دارد در سال ۱۹۰۹، یعنی ۱۳ سال بعد از به وجود آمدن سینما، در نیویورک به وجود آمد. در سال ۱۹۳۰، «ان‌بی‌آر» اولین گروهی بود که برای انتخاب ۱۰ فیلم برتر انگلیسی زبان سال و بهترین فیلم‌های خارجی به وجود آمد و هنوز هم اولین هیات نقد فیلم است که جوایزی را سالانه اهدا می‌کند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*