خانه / آخرین اخبار / مصادیق بد پوششی زنان و دختران در زمستان ۹۳ اعلام شد

مصادیق بد پوششی زنان و دختران در زمستان ۹۳ اعلام شد

رئیس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی با اشاره به مصادیق بدپوششی در زمستان ۹۳، گفت: بطور حتم کلاه حجاب کاملی برای بانوان محسوب نمی شود و با استفاده کنندگان مانتوهای کوتاه، تنگ و منقوش به تصاویر نامأنوس با فرهنگ ایرانی و ساپورت های بدن نما و منقش به طرح های مبتذل برخورد می شود.

 ساپورت دختران ساپورت زن دهرانی دختر تهرانی

سرهنگ محمد مسعود زاهدیان در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، با اشاره به فعالیت پررنگ گشت های امنیت اخلاقی در سطح جامعه، اظهار داشت: افراد بد پوششی که ضوابط عمومی عفاف و حجاب را در جامعه رعایت نمی کنند از طریق واحدهای پلیس امنیت اخلاقی مورد پیگرد قرار گرفته و با برخورد های مشاوره ای و آموزشی با آنان می شود.

وی با اشاره به اینکه اقدامات پلیس امنیت اخلاقی، دفاعی و ایجابی است، افزود: این پلیس به دنبال حفظ اصالت فرهنگی و اجتماعی متناسب با خواست عمومی جامعه ایرانی و تحکیم آنها است.

رئیس پلیس امنیت اخلاقی ناجا در پاسخ به این سئوال که آیا با نزدیک شدن به فصل زمستان برخوردها و فعالیت گشت امنیت اخلاقی کاهش می یابد یا خیر، برخورد با خودنمایی و هنجارشکنی را وظیفه جاری این پلیس دانست و گفت: عفاف و حجاب در جامعه تعریف شده و ممکن است لباسی دارای پوشیدگی باشد اما مایه تبرج و خودنمایی بوده و عفت عمومی را مورد هدف قرار دهد.

به گفته زاهدیان، مصادیق حجاب که مورد پذیرش ضوابط شرعی و عرفی است، مشخص بوده و افراد نباید با لباس های بدن نما عفت عمومی را جریحه دار کنند که در این صورت مورد پیگرد قرار می گیرند.

این مقام انتظامی با اشاره به مصادیق بدپوششی و برخورد پلیس امنیت اخلاقی با بدپوششان در زمستان ۹۳، به خبرنگار پلیس، گفت: بطور حتم کلاه حجاب کاملی برای بانوان محسوب نمی شود و با استفاده کنندگان مانتوهای کوتاه، تنگ و منقوش به تصاویر نامأنوس با فرهنگ ایرانی و ساپورت های بدن نما و منقش به طرح های مبتذل برخورد شده و در صورت مواجهه گشت های پلیس، این افراد برای اصلاح وضع ظاهری خود به مقرهای تعیین شده، هدایت می شوند.

شیوه نامه مشترک پلیس و وزارت ارشاد برای مجوز کنسرت ها

در ادامه رئیس پلیس امنیت اخلاقی ناجا با اشاره به تهیه و تدوین شیوه نامه ای مشترک توسط پلیس و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای نحوه صدور مجوز به کنسرت ها، گفت: در راستای کاهش ناهنجاری ها، مشخص شدن ضوابط فرهنگی و فنی سالن های برگزاری موسیقی زنده، رعایت حقوق شهروندی و عدم تجاوز به حریم افراد در اینگونه برنامه، این شیوه نامه با همکاری معاونت هنری وزارت ارشاد در دست بررسی و تصویب است.

وی افزود: این شیوه نامه مشترک، کیفیت برگزاری کنسرت ها را مشخص می کند نه اینکه کنسرتی دراستادیومی برگزار شود که ابزار فنی آن فراهم نیست و حقوق شهروندی و ضوابط انتظامی در آن رعایت نمی شود.

به گفته زاهدیان، این شیوه نامه مشترک، روندی مشخص و یکنواخت برای اجرای مقررات و قوانین برگزاری کنسرت ها است تا با کمترین مشکل شاهد برگزاری این فعالیت فرهنگی باشیم؛ نظرات ناجا در رابطه با تدوین شیوه نامه به مرکز موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد ارائه شده است و منتظر جمع بندی و ارائه متن نهایی از سوی مرکز مذکور هستیم.

۵ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. هر چی میمون زشت تر بازیشم بیشتر . این جور دخترا واسه رفاقت و دست مالی هستن . که البته خودشون با ظاهر و حرکات جلفشون ادم رو از ازدواج منصرف میکنن . دخترای موقر و متین برای یه عمر زندگی و همسری و مادری مناسب هستن

  • می تونستی با لحن مودبانه تری بگی نه اینطوری دست مالی کجا زندگی می کنی خیلی ساده لوحی هر چی دختر موقر و متین هست موندن خونه همه اینن جور دخترا را می گیرن نمی دونی بدون

  • همون تو مالی هستی بسه

  • گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه من گیاه خوارم آدمی که اینطور حرف بزنه کاملا معلومه مصداق جمله صادق هدایت : بعضی ها از همخوابگی با بزغاله نگذشتند اما قصد دارند با دختر باکره ازدواج کنن
   شما بهتره فکرتو اصلاح کنی زن ایرانی بلده از عفتش پاسداری کنه گرگ گله بر
   بیچاره ناموست

 2. اون دخترای قرتی هم به خاطر پول باباشون یا یه حال و هول ادم میگیره ببینه ارزششو نداره کارش سه سوته طلاق. الانه که بیشتر دخترای قرتی شدن پیر دختر و دست به دست میچرخند تا بشن زن یه مرد مطلقه یا زن مرده . زن با حجب و حیا مالک قلب ادمه زن قرتی مالک …. ادم و بعد یه ماه حوریه هم باشه عادی میشه لیدی . بعد یه مدت اگه زیادی خواست جولان بده بره تو خیابون بده چیزی که زیاد ریخته زن ولی زن زندگی زن با حجب و حیا س که بشه صداش کرد مادر بچه ها و عشقم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*