خانه / آخرین اخبار / نجات ۶ نوزاد توسط بادیگارد مرتضی پاشایی! + عکس

نجات ۶ نوزاد توسط بادیگارد مرتضی پاشایی! + عکس

محسن نیری از اعضای تیم مراقبتی-تشریفاتی مراسم تشییع مرتضی پاشایی از نجات جان شش نوزاد و کودک که به علت ازدحام جمعیت در مراسم تشییع در حال خفگی بودند سخن گفت.

مراسم ختم مرتضی پاشایی درگذشت مرتضی پاشایی خانواده مرتضی پاشایی بیوگرافی محسن نیری بیماری مرتضی پاشایی

محسن نیری که متولد ۱۳۶۵ است و در دو رشته ورزشی بدنسازی و کیک بوکسینگ فعالیت داشته است از جمله اعضای تیم مراقبتی از مراسم تشییع مرتضی پاشایی بوده است که به همراه ۳۷ نفر دیگر مراقبت از این مراسم را برعهده داشته است.
نیری در گفتگو با محمدرضا جعفری در “همشهری جوان” درباره روز تشییع پاشایی گفته است: پنج شش نوزاد و کودک را که داشتند خفه می شدند بغل کردم و بردم روی استیج تا از فشار آدمها در امان باشند. مردم هم که این برخورد ما را می دیدند حمایت می کردند. ضمن اینکه ما همکاری خوبی با نیروی انتظامی داشتیم تا مراسم بخوبی برگزار شود.
یری ادامه میدهد: پدر و مادر پاشایی در میان جمعیت مانده بودند و چیزی نمانده بود که خدای نکرده خفه شوند اما ما سریع وارد عمل شدیم و از میان جمعیت نجاتشان دادیم.
این عضو تیم مراقبتی درباره زمان دفن پاشایی هم اضافه میکند: ساعت ۷ و نیم شب به ما خبر دادند که جنازه باید دفن شود. مرتضی را از سردخانه تحویل گرفتیم. باز هم حداقل دو تا ۳ هزار نفر جمعیت مانده بودند و به سختی بنده خدا را دفن کردیم.

 مراسم ختم مرتضی پاشایی درگذشت مرتضی پاشایی خانواده مرتضی پاشایی بیوگرافی محسن نیری بیماری مرتضی پاشایی

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. حق کسی نیست این طور تشییع بشه بنده خدا شبانه تشییع شد

  2. نمیخوام مقایسه کنم نعوذبالله اماچه اشکالی داره حضرت زهراهم شبانه به خاک رفتن

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*