خانه / جالب و خواندنی / پیر ترین سارق زن دستگیر شد

پیر ترین سارق زن دستگیر شد

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بجستان خراسان رضوی باند ۳ نفره سارقان حرفه‌ای منزل با بیش از ۱۰ فقره سرقت متلاشی شد.

 حوادث واقعی اخبار سرقت اخبار حوادث

سرهنگ محمدعلی صادقیان، فرمانده انتظامی شهرستان بجستان گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰شهرستان فردوس خراسان جنوبی مبنی بر وقوع چند فقره سرقت در آن شهرستان و متواری شدن سارقان به سمت شهرستان بجستان، بلافاصله اکیپی از مأمورین پلیس آگاهی و گشت کلانتری، مبادی ورودی و خروجی شهرستان را تحت کنترل قرار دادند.

وی افزود: در نهایت ماموران به دو دستگاه خودرو پژو پارس و زانتیا در محل کمربندی شهرستان مشکوک و دستور ایست صادر کردند که سرنشینان اقدام به فرار کرده اما با تلاش مأمورین ۲ نفر از سرنشینان زن حدودا ۵۵ و ۷۰ ساله و یک نفر مرد حدودا ۴۰ ساله در منتهی الیه حوزه استحفاظی، دستگیر و به همراه دو دستگاه خودروی متعلق به متهمان به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ صادقیان گفت: در بررسی های بعمل آمده مشخص شد یکی از متهمین خانم دارای ۲ فقره سرقت در کشور ترکیه و استان فارس و خانم دیگر دارای ۴ فقره سرقت می باشد و متهم سوم نیز دارای سرقت های متعدد تحت پوشش مأمور نیروی انتظامی می باشند.

این مقام انتظامی افزود: همچنین در بازرسی از خودروهای متعلق به آنان مقدار ۸۰ گرم انواع طلاجات، ۲۸ میلیون ریال وجه نقد، آلات و ادوات از قبیل یک عدد دیلم مناسب جهت تخریب قفل و درب، یک عدد تبر بزرگ، یک قبضه شمشیر با غلاف مربوطه، چند رشته دستبند یکبار مصرف، لباس نظامی و یک شیشه کوچک محلول تشخیص طلاجات از بدلیجات کشف و ضبط گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان بجستان گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت اقدامات بعدی به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان فردوس منتقل شدند.(باشگاه خبرنگاران)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*