خانه / آخرین اخبار / کارلوس کی روش رو گول می زنم!

کارلوس کی روش رو گول می زنم!

سیاست روز : بارون بارونه زمینا تر می شه

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران: اینکه عده ای بگویند “کاخ ثابت پاسال”واجد ارزش است و باید آن را در فهرست آثار ملی به ثبت رساند، سند انجام این کار برای ما نمی شود.
به نظر شما کدام یک از گزینه های زیر باید به آقای مدیرکل “سند” بدهند که این بنا ارزش تاریخی دارد؟
الف) عموهای فیتیله ای
ب) سفیر کوبا در نروژ
ج) وزیر اقتصاد و دارایی کره شمالی
د) مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران

معاون رئیس جمهور: اظهار نمی کنیم «همه چیز آروم است و ما چقدر خوشبختیم”!
با توجه به این اظهار نظر برادر “نوبخت” فکر می کنید یک معاون رئیس جمهور کدام یک از ترانه های زیر را “اظهار” می کند؟
الف) می خوام بیام پیشت / جاده چه همواره / هوا چقدر بوی / عطر تو رو داره
ب) می خوام بیام در خونه تون / حرف بزنم با باباتون / بگم شدم عاشق دخترتون
ج) دوست دارم سبد سبد / باز گل عشق جوونه زد / دوست دارم تا پای جون / می خوای بمون می خوای نمون
د) بارون بارونه زمینا تر می شه / گل نسا جونم کارها بهتر می شه

محمد باقر قالیباف: هزینه حمل ونقل عمومی برای برخی اقشار باید مجانی باشد.
منظور از “برخی اقشار” در عبارت فوق کدام یک از گزینه های زیر است؟
الف) کسانی که عادت دارند روی شانه های مردم سوار شوند و حمل و نقل عمومی داشته باشند.
ب) مدیرانی که بهشان رو بدهی روی سر آدم سوار می شوند.
ج) کسانی که فکر می کنند “شهر” ملک پدری شان است.
د) هر سه گزینه بالا صحیح است.

آرمان : کارلوس کی روش رو گول می زنم!

امروز در مورد سه موضوع صحبت کرده ایم، ابتدا از همرنگ شدن کارلوس کی روش با جماعت، سپس از پیشرفت جدیدی در کشور و در پایان از پر توقعی برخی از دانشجویان نوشته ایم، با احترام، تقدیم شما؛
کی روش جان حالشو ببر!
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال در اظهار نظری گفته«از برزیل که برگشتیم فقط خوردیم و خوابیدیم» در پاسخ به جمله ایشان می گوییم؛ الف- تازه داری مثل ما می شوی ها کلک! ب- خجالت آوره، می دانی آقای کفاشیان از برزیل تا الان چقدر خندیده و کالری سوزانده؟! کمی از ایشان یاد بگیر. ج- تازه خبر نداری یک عده در همان برزیل خوردن و خوابیدن را شروع کردند. د- آقای کی روش ما هیچوقت فکر نمی کردیم مانیفست«برو حالشو ببر» توانایی جذب خارجی ها را هم داشته باشد، لطفا مترجم ایشان به زبان پرتغالی به کارلوس بگوید«برو حالشو ببر».
پیشرفت جدید
همین دیروز صبح پس از دستگیری یک سارق در بروجرد از پیشرفت جدیدی پرده برداری شده، ظاهرا ایشان زمان دزدیدن سیم های برق با سلاح جنگی مردم را تهدید می کرده! خب آدم نگران می شود، از فردا اگر شارژ ساختمان را ندهیم ممکن است مدیر ساختمان سوار بر تانک زنگ واحدمان را زده و بگوید«شارژ رو میدی یا شلیک کنم؟» همچنین بقالی محل که از او تعدادی جنس نسیه خریده ایم با دوشکا و گرینوف جلوی در منزل انتطارمان را بکشد، خلاصه داداش، مرگ من یواش!
روش امتحانی پالام پولوم پیلیم!
یکی از دانشجویان دانشگاه پیام نور زنجان ادعا کرده که یکی از اساتیدش در دانشگاه که کاندیدای انتخابات شده بوده، به شرطی که برای استاد تبلیغات انتخاباتی می کرده اند به آنها نمره می داده، بر این اساس؛
الف- طرح نمره به شرط تبلیغات مانند هندوانه به شرط چاقو!
ب- از ایشان سوال می کردید مظنه پخش تراکت و پوستر چند است بعدا با بقیه ارزان حساب نکنند!
ج- اگر استاد کاندیدای انتخابات شود،ممکن است تمام دانشجویان ایشان شامل طرح برو حالشو ببر شده و در هر ترمی که هستند، فارغ التحصیل شوند؟!
د- یعنی یک دانشجو باید آنقدر پرتوقع و کم سواد باشد که متوجه نشود استاد خودش هم چیزی از آن واحدی که تدریس می کند نمی داند و توی رودربایستی و با اکراه قبول زحمت کرده تا آن را درس بدهد،؟ حالا شما توقع تان را اینقدر بی منطق بالا می برید؟! نکند پس فردا توقع خواهید داشت که استاد زبانم لال برگه های امتحانی را به جای روش تصحیح پالام پولوم پیلیمی با روش دیگری تصحیح کند؟! توقع هم حدی دارد!

کیهان : اعتراف (گفت و شنود)

گفت: آقای عارف بعد از سخنرانی ۱۶ آذر در دانشگاه شهید بهشتی اطلاعیه ای صادر کرده و در آن آورده است «بهترین موضع در مورد معرفی سران فتنه را مقام معظم رهبری در دیدار با مردم عزیز قم در دیماه ۸۸ اتخاذ نمودند که سران فتنه را آمریکا و انگلیس دانستند، بنابراین هرگونه اتهام زنی به هر فرد بخصوص عزیزان در حصر برخلاف اصول اخلاقی و اسلامی است»!
گفتم: مثل اینکه خود ایشان هم متوجه نشده که چه می گوید؟! چون اولا؛ به فتنه ۸۸ اعتراف می کند و ثانیا؛ سران و مدیران اصلی فتنه را آمریکا و انگلیس می داند. بنابراین فقط حرفش این است که موسوی و کروبی و خاتمی نوکران آمریکا و انگلیس بوده اند نه اینکه سران اصلی فتنه ۸۸ باشند و به این واقعیت هم اعتراف می کند که فتنه ۸۸ یک فتنه آمریکایی انگلیسی و اسرائیلی بوده است.
گفت: نظر رهبری را هم تحریف کرده است، چون ایشان بارها به صراحت جرم سران فتنه را خیانت و مستحق مجازات سخت دانسته اند.

گفتم: یارو می گفت؛ امامزاده یعقوب را بالای مناره مصر، پلنگ خورده است! به او گفتند؛ امامزاده نبود و پیغمبرزاده بود، یعقوب نبود و یوسف بود، بالای مناره نبود و در صحرا بود، مصر نبود و کنعان بود، پلنگ نبود و گرگ بود و قضیه از اصل هم دروغ بود چون گرگ حضرت یوسف(ع) را نخورده بود و این دروغ را برادران او، یعنی اجداد همان هایی ساخته بودند که فتنه گران ۸۸ به دستور آنها شعار «نه غزه نه لبنان» سر داده بودند!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*