خانه / آخرین اخبار / درخواست مردم ترکیه از پوران درخشنده

درخواست مردم ترکیه از پوران درخشنده

درخشنده که به تازگی از سفر اکران فیلمش در ترکیه بازگشته درباره نظر مردم آن کشور درباره فیلمش می‌گوید:« واکنش‌ها جالب بود، فیلم بسیار مورد توجه قرار گرفت و مردمی که فیلم را تماشا کردند، از من خواستند فیلم‌هایی با این مضامین را در ترکیه هم بسازم.»

همسر پوران درخشنده بیوگرافی پوران درخشنده

درخشنده اضافه می‌کند : « فکر می‌کنم خیلی خوب است اگر فرصتی فراهم شود که بتوانم فیلمی اینچنینی را در کشوری بسازم که با ما موضوعات مشترک دارد . مردم ترکیه هم معتقد بودند معضلات اجتماعی مختلفی در کشورشان وجود دارد که تا به حال درباره آن‌ها فیلمی ساخته نشده است. شخصا اگر امکان کار فراهم باشد از این اتفاق استقبال می‌کنم.»

اکران «هیس …» همچنان در کشورهای دیگر ادامه دارد و به گفته درخشنده قرار است اواخر امسال به دعوت دانشگاهی، در استرالیا به نمایش گذاشته شود. درخشنده معتقد است فیلمی با مضمون فیلم «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» این قابلیت را دارد که در همه جای دنیا به نمایش گذاشته و دیده شود.

همسر پوران درخشنده بیوگرافی پوران درخشنده

فیلم «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» به دخترانی می‌پردازد که در کودکی مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند. این فیلم موفق شد در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران  را از آن سازندگانش کند.

این کارگردان سینما درباره فعالیت‌های این روزهایش می‌گوید: «کار نگارش و بازنویسی فیلمنامه جدید تمام شده و توضیحات بیشتر را به بعد از کسب پروانه موکول می‌کنم.»

پیش از این درخشنده گفته بود که عجله‌ای برای کلید زدن کار ندارد و فیلمبرداری فیلم جدیدش بعد از طی کردن مراحل پیش تولید و انتخاب بازیگران، پاییز امسال آغاز می‌شود.

«خانم مال معرفی کنید» نام فیلم جدید درخشنده است که به موضوع طلاق می‌پردازد.

یک نظر ثبت شده

  1. عاشق فیلمای خانم درخشنده ام.تو این دوره زمونه فیلمای ایرانی خیلی آبکی شده ولی فیلمای درخشنده پر از احساس و پیام آموزنده است اصلا حرف دل آدمو میزنه مخصوصا تو این جامعه که همه محکوم به سکوتیم .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*