خانه / بورس و سهام / افزایش قیمت شکر هنوز به بازار نرسیده است

افزایش قیمت شکر هنوز به بازار نرسیده است

محمد آقا طاهر در گفت‌و‌گو با تسنیم، از مصوبه افزایش قیمت شکر ابراز بی‌اطلاعی کرد و اظهار کرد: هنوز مصوبه‌ای به طور رسمی به اتحادیه بنکداران ابلاغ نشده و شکر در بازار بدون تغییر در حال عرضه است.

وی با بیان این که ، با توجه به آن که اتحادیه مصوبه‌ای دریافت نکرده است امکان ارائه نظر در رابطه با تصمیمات اتخاذ شده وجود ندارد، گفت: احتمال می‌رود در این مصوبه تعرفه و مسائل پیرامونی واردات شکر مورد تغییر قرار گرفته باشد.

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران در پاسخ به این سوال مبنی بر این که در حال حاضر قیمت هر کیلو شکر در بازار عمده فروشی چه میزان است، خاطرنشان کرد: قیمت شکر در بازار عمده فروشی با توجه به وزن آن متفاوت است اما در حال حاضر هر بسته ۱۰ کیلویی شکر، کیلویی ۲۲۰۰ تومان و بسته بندی ۵۰ کیلویی، کیلویی ۲۱۵۰ تومان به فروش می‌رسد.

افزایش قیمت شکر که از دو ماه گذشته در دستور کار قرار گرفته بود، از سوی معاون اجرایی رئیس جمهور ابلاغ شد. در این ابلاغیه آمده است قیمت هر کیلو شکر سفید در محل کارخانه با قیمت ۲۱۰۰ تومان عرضه شود که همراه آن برای مصرف‌کننده کیلویی ۲۰۰ تومان یارانه در نظر گرفته شده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*