خانه / جالب و خواندنی / دستگیری قاتلی که گوش دختر تهرانی ها را برید! + عکس

دستگیری قاتلی که گوش دختر تهرانی ها را برید! + عکس

کارآگاهان اداره دهم در زمان بازرسی مخفیگاه متهم در شهرک اندیشه به محتویات یک قوطی حاوی الکل میبیننددو عدد گوش متعلق به انسان در داخل قوطی الکل قرار دارد !با توجه به کشف جسد زن ناشناس در مورخه ۲۳ آذر ماه که هر دو گوشش بریده شده بود،کارآگاهان به تحقیق از متهم پرداخته و متهم به جنایت دوم نیز اعتراف می نماید،حدودا چند ماه پیش با مقتوله بنام معصومه آشنا شدم و همین موضوع باعث شروع اختلافات شدید من با همسر و خانواده ام شد؛ روز جنایت با چاقو چند ضربه به گردن مقتوله زده و برای ثابت کردن حرفهایم به همسرم،گوشهای مقتوله را بریدم و به خانه بردم تا به همسرم نشان بدهم.

دختر تهرانی حوادث تهران اخبار تهران

متهم پس از ارتکاب دومین جنایت ، در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و به هر دو جنایت اعتراف کرد.

در ساعت ۰۷:۳۰ مورخه ۲۳ آذر ماه ، کشف جسد متعلق به خانم جوانی در منطقه یافت آباد – اتوبان الغدیر به کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی عصر اعلام شد .

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد جسد متعلق به زنی حدودا ۳۰ – ۲۵ ساله با آثار سوختگی ضعیف بر روی لباس ها بوده که قاتل یا قاتلین اقدام به بریدن هر دو گوش وی کرده اند .

دختر تهرانی حوادث تهران اخبار تهران

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :

با اعلام خبر به پلیس آگاهی و دادسرای جنایی ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بهمراه بازپرس ویژه قتل در محل کشف جسد حاضر ، پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمد” تشکیل و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

کشف همزمان دو پرونده :

در شرایطی که هویت جسد مقتوله هنوز برای کارآگاهان شناسایی نشده بود ، کارآگاهان اداره دهم موفق به دستگیری عامل جنایت پرونده “قتل راننده آژانس خودرو در شهرک ولی عصر شدند” که دستگیری این شخص منجر به کشف پرونده قتل زن ناشناس شد .

دختر تهرانی حوادث تهران اخبار تهران

پرونده جنایت اول :

اطلاعات پرونده قتل راننده آژانس خودرو حکایت از آن داشت که در مورخه ۴ مرداد مرداد ماه امسال جسد ناشناسی در اتوبان آزادگان کشف ، پس از شناسایی هویت جسد مشخص می شود مقتول راننده ی آژانس کرایه خودرو در شهرک ولیعصر بوده است .

در ادامه تحقیقات مشخص شد ، مقتول در مورخه ۴ مرداد ماه ده دقیقه پس از سوار کردن یک مسافر از مقابل آژانس اقدام به پیاده نمودن مسافر خود نموده ! و پس از آن ، جسد وی در اتوبان کشف می شود ؛ خودرو پراید وی نیز چند روز بعد و به صورت رها شده در شهرک ولیعصر کشف شد .

در ادامه رسیدگی به این پرونده ، کارآگاهان موفق به شناسایی هویت قاتل بنام مجید . ع ( ۲۴ ساله ) شدند که با انگیزه داشتن بدهی مالی به مقتول اقدام به ارتکاب جنایت کرده و پس از آن متواری شده بود .

پرونده جنایت دوم :

با دستگیری متهم پرونده قتل راننده آژانس که ساعت ۲۲:۳۰ مورخه ۲۴ آذر ماه ، در حین تردد با یک دستگاه خودرو پراید در شهرک ولیعصر شناسایی و دستگیر شد ، بلافاصله بازرسی از مخفیگاه وی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم ویزه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که شواهد و دلایل بدست آمده از داخل مخفیگاه متهم ، وی را مجبور به اعتراف جنایتی دیگر و قتل زن ناشناس می نماید .

کارآگاهان اداره دهم در زمان بازرسی مخفیگاه متهم در شهرک اندیشه به محتویات یک قوطی حاوی الکل مشکوک شده ، در بررسی های بیشتر مشخص می شود که دو عدد گوش متعلق به انسان در داخل قوطی الکل قرار دارد ! .

با توجه به کشف جسد زن ناشناس در مورخه ۲۳ آذر ماه که هر دو گوش آن بریده شده بود ، کارآگاهان به تحقیق از متهم پرداخته و متهم که چاره ای جز اعتراف نداشت ، به جنایت دوم نیز اعتراف می نماید .

دختر تهرانی حوادث تهران اخبار تهران

اعترافات متهم در خصوص جنایت دوم :

متهم پرونده که پس از بدست آمدن سایر دلایل و مدارک بدست آمده از داخل مخفیگاهش از جمله کشف گوشی تلفن همراه مقتوله چاره ای جز اعتراف نداشت ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : حدودا چند ماه پیش با مقتوله بنام معصومه آشنا شدم و همین موضوع باعث شروع اختلافات شدید من با همسر و خانواده ام شد ؛ ….. ؛ روز جنایت با چاقو چند ضربه به گردن مقتوله زده و برای ثابت کردن حرف هایم به همسرم ، تصمیم گرفتم تا گوش های مقتوله را بریده و به خانه ببرم تا به همسرم نشان بدهم !!!! .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اشاره به آغاز تحقیقات جهت شناسایی خانواده مقتوله ، در ادامه اعلام این خبر گفت : “با توجه به اعتراف صریح متهم به هر دو جنایت ، متهم با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و تحقیقات در خصوص صحت اظهارات متهم بویژه در خصوص پرونده جنایت دوم در دستور کار کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است “.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*