خانه / جالب و خواندنی / نقشه‌های شیطانی زوج شیاد برای اخاذی از مردان

نقشه‌های شیطانی زوج شیاد برای اخاذی از مردان

زوجی که با همدستی یکی از دوستانشان با طرح نقشه‌های شیطانی از مردان اخاذی می‌کردند، توسط پلیس امنیت عمومی شهرستان آشتیان استان مرکزی دستگیر شدند.

 

در اواخر آبان امسال گزارشی از اخاذی زوج جوانی از مردی به پلیس شهرستان آشتیان اعلام شد و تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی بررسی موضوع را به صورت کار شناسی آغاز کردند.

در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که این زوج با کمک یکی از دوستانشان، مردان جوان را فریب داده و به خانه شان می کشانند و با شگردهای مختلف از آنان اخاذی می کنند.

با ادامه تحقیقات، دو نفر از افرادی که به این روش از آنان اخاذی شده بود، شناسایی شده و با حضور در یگان انتظامی اعلام داشتند که این زن و شوهر به اتفاق یکی از دوستانشان با تهدید، مبلغ ۲۹ میلیون تومان از آنان اخاذی کرده و دستخط هایی برای طلب های میلیونی نیز در اختیار آنها است.

پس از هماهنگی با دستگاه قضایی، خانه متهمان مورد شناسایی قرار گرفت و در عملیاتی زوج جوان و دیگر همدستشان دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی منتقل شدند.

در ادامه تحقیقات پلیسی، متهمان تاکنون به اخاذی از ده مرد اعتراف کرده اند. با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*