خانه / سیاسی / تاملی بر انتشار و حذف عکس خاص رئیس جمهور

تاملی بر انتشار و حذف عکس خاص رئیس جمهور

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز یکشنبه گذشته و همزمان با سالروز رحلت جانگداز پیامبر گرامی و عظیم الشان اسلام حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت دومین اختر تابناک ولایت و امامت حضرت امام حسن مجتبی(ع) در بیمارستان بهارلو حضور یافت و از بیماران عیادت و دلجویی کرد.

همسر رئیس جمهور همسر حسن روحانی سوابق حسن روحانی

حضور رئیس جمهور سرزده و عیادت از بیماران در حالی بوده است که هنگام بازدید از بخش زنان و صحبت روحانی با یکی از بیماران که عکس‌های منتشر شده سن بالای این خانم را نشان می‌دهد، شخص مورد نظر دست رئیس جمهور را گرفته است و البته خبرگزاری دولت عکس این لحظه را منتشر کرده است.

البته انتشار این عکس از حاشیه‌ سازی‌هایی را مطابق همیشه در فضای مجازی و صفحات اجتماعی به دنبال داشته است و به دنبال ایجاد این حاشیه‌ها در اقدامی خبرگزاری ایرنا عکس منتشره را که در لابه لای عکس‌های روز گذشته بوده است را حذف کرده است و به دنبال حذف آن حساسیت در فضای مجازی بالاتر گرفت.

از آنجایی که همیشه مقامات و مسئولین ایرانی خود را پایبند به اصول اخلاقی و دینی دانسته و نه قواعد بین‌الملل؛ همیشه در پی راهی بوده‌اند که مؤدبانه از دست دادن با زنان خودداری کنند در نتیجه این تلاش‌ها و ترفندها گاه شرایطی جالب توجه و حتی موقعیت‌هایی خاص رقم خورده‌اند.

کما اینکه در سفر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان به پایتخت ونزوئلا برای شرکت در مراسم تشییع هوگوچاوز؛ رئیس جمهور دستان خود را به نشانه احترام بالا آورده اما مادر داغدار چاوز در حالی که اشک از چشمانش سرازیر است، ناگهان دستان خود را بر روی دستان رئیس جمهور گذاشت.

همسر رئیس جمهور همسر حسن روحانی سوابق حسن روحانی

پس از آن مخاطبان در فضای مجازی و البته فضای رسانه‌ای برخورد غیر اخلاقی را دنبال کردند و این در حالی بوده است که این قبیل اتفاقات ناخواسته رخ خواهد داد.

منبع : خبرگزاری دانشجو

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*