خانه / جالب و خواندنی / آیا واقعا اینجا ایران است؟ + عکس

آیا واقعا اینجا ایران است؟ + عکس

تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به پیست اسکی توچال و دیزین در یکی از مناطق تهران است، یعنی جایی در قلب پایتخت این درحالی است که برخی بدون رعایت ضوابط به راحتی با هرنوع پوششی تردد می کنند.

زن تهرانی زن بی حجاب دختر تهرانی دختر بی حجاب دختر ایرانی

عدم رعایت مسائل عرفی در برخی مناطق به خصوص در پایتخت هراز گاهی جنجالی به پا کرده و حواشی خاصی را ایجاد می کند.

اما این بار آژانس عکس اروپا تصاویری را منعکس کرده است که به ایران نسبت داده می شود این درحالی است که به نظر می رسد این تصاویر واقعیت داشته و متاسفانه متعلق به ایران است، تصاویری که افراد بدون رعایت نازلترین حد از پوشش اسلامی اقدام به تردد در پیست اسکی کرده و به سادگی قوانین عرف وشرع را زیر پا نهاده و جو جامعه را مسموم می کنند.

زن تهرانی زن بی حجاب دختر تهرانی دختر بی حجاب دختر ایرانی

هرچند وجود این صحنه ها در یک کشور اسلامی مایه تاسف و تاثر است و هیچ منطقی این تصاویر را هضم نمی کند اما نکته ای که عمق فاجعه را هویدا می کند انتشار این تصاویر از سوی آژانس عکس اروپاست، کسانی که از هیچ نکته ای برای یورش به ایران فروگذار نمی کنند با پخش این تصاویر سعی در هرچه پررنگ جلوه دادن مسائل داخلی ایران دارند.

در این تصاویر که به ندرت حجابی بر سر بانوان دیده می شود، اختلاط زنان و مردان بسیار مشهود بوده و به نظر می رسد هیچ ضوابطی در این منطقه رعایت نمی شود و پوشش افراد در سبک ها و مدل های نامتعارفی است.

زن تهرانی زن بی حجاب دختر تهرانی دختر بی حجاب دختر ایرانی

پیش از این نیز اخباری مبنی بر عدم رعایت ضوابط اولیه پوشش افراد در چنین پیست هایی مطرح شده و تصاویری نیز در دنیای مجازی منتشر شد که نشان دهنده اوج سنت شکنی در این مکان هاست تاجایی که افرادی که پایبند مسائل عرفی وشرعی هستند به اینگونه مکان ها تردد نکرده و عطای آنرا به لقایش می بخشند چرا که جو نامناسب موجود ارزش ساعاتی تفریح را ندارد.

زن تهرانی زن بی حجاب دختر تهرانی دختر بی حجاب دختر ایرانی

این درحالی است که از منابع دولتی و مقامات ذی ربط هیچ خبری مبنی بر رسیدگی به وضع این اماکن دیده نشده و همچنان وضع ناهنجار این مناطق ادامه دارد به طوری که هرروز موارد جدیدی به تخلفات اینگونه اماکن اضافه می شود و هیچ کس پاسخگوی روند صعودی حذف و کمرنگ شدن پوشش اسلامی در اماکن تفریحی و سیاحتی نیست.

سالهاست جامعه شناسان عوامل بروز این ناهنجاریها را فریاد می کشند اما دریغ از گوش شنوایی که به مسائل داخلی اهمیت داده و زمینه ممانعت از سنت شکنی ها را فراهم کند.

زن تهرانی زن بی حجاب دختر تهرانی دختر بی حجاب دختر ایرانی

این درحالی است که اگرچه هم اکنون بروز ناهنجاریها با شیبی ملایم و در سکوتی تدارک دیده صورت می پذیرد اماروزی که چنین افرادی تریبون مطالبه گری به دست گرفته و ادعای آزادی بی حد و حصر کنند، برای حل معضلات اجتماعی و مبارزه با ناهنجاری های تزریق شده به جامعه فرصتی باقی نمانده باشد چراکه علاج واقعه پیش از وقوع باید کرد.

زن تهرانی زن بی حجاب دختر تهرانی دختر بی حجاب دختر ایرانی

عکس زنان و دختران بی حجاب

زن تهرانی زن بی حجاب دختر تهرانی دختر بی حجاب دختر ایرانی
زن تهرانی زن بی حجاب دختر تهرانی دختر بی حجاب دختر ایرانی

۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. لباسایی که پوشیدن حرف نداره خیلی زیباس دمشون گرم . لایک

  • دم شماام گرم…
   آخرالزمان میدونی چه عصریه عاطفه خانم یا عاطفه اقا؟؟؟اخرالزمان عصریه که مومن گناه رو میبینه وقلبش ذوب میشه ازغصه ..میبینه ونمیتونه چیزی بگه..چون گناه شده قانون..عوضی شده ارزشمند.لایک دار ودمش گرم!!
   کسی که تشویق میکنه به انحراف خودش هم درگناه شریکه.تاسف داره

   • لنا خانم! دست شما درد نکنه بابت جوابی که دادید. احسنتم.
    ولیکن وقتی مومن نمیتونه حرفی بزنه مشکل از مومنه که ایمانش ضعیفه، وگرنه بایستی وارد عمل بشه.
    ایمان سه مرحله دارد: عمل، زبان، قلب.
    و انکار در قلب در یک منکر، ضعیف ترین حالت ایمان است متاسفانه یا حداقل دیگه.
    و بنده هم جزو همون آخری هستم. که جای بسی اشکال داره و این خوب نیست خواهرجان، بخدا خوب نیست.
    شاید هم توی مرحله آخر هم لنگ بزنه آدمی. پناه بر خدا…

 2. ما حجاب اجباری نمی خوایم هر کس تو قبر خودش می خوابه

  • نکنه میخوای لخت بیاین بیرون همین الانم اسمش اجباره وگرنه اختیاریه بعد یعنی انقدر ارزش داره دورذوزه دنیا به زندگی ابدی یعنی ارزش بردگی شیطان از بندگی خدا بهتره متاسفم برای خودمون با خودمم هستم چون با اینحال که میدونم کامل رعایت نمیکنم دیگه وای بحال امثال شما که مخالف عقاید الهی و پندار نیک هستید جامعه ی اینجوری فاسد میشه مردا و زنا روبه بیراهه میارن ودر اخرسر یه دنیا پشیمونی وعذاب پس به قول خودت تا قبل اینکه تو قبر بخوابیم تا وقتی که دیر نشده درست بشیم

   • مینا خانم مثل اینکه زیاد شما به اون دنیا سفر می کنید و شاهد زندگی ابدی هستید یا با اون وری ها زیاد رفت و امد دارید احسنت به این باور قوی ولی شما مطمئنی بخاطر مو و بدنی که خود خدا داده بازخواست می شی و برات خود خدا نشسته تعریف کرده روسرس پوشیدن چجوریه یا شلوار پوشیدم متاسفم واسه اکثر مردم خودمون که تو کمترین زمان مطالعه دنیا بسر می برن وگرنه این بحث ها اصلا پیش نماد

 3. خواب بر سرت کنن ثنا.زنی که به خودش اجازه میده با حجاب بد بیاد بیرون نه تنها باعث میشه که مردم با نگاه شهوت بهش نگاه کنن بلکه باعث میشه هر جوری دلشون میخاد در بارش قضاوت کنن.این بد حجابی ریشه در خانواده یا تماشای ماهواره است که تاثیر بدی در بنیان خانواده دارد.ارزش یک زن به بدنش نیست بلکه به عفتشه.اون هایی که برهنگی رو افتخار میدونن بدونن که حیوونا از بد حجابا برترن چون تو خیابون هم می تونن جفت گیری کنن.دل امام زمان رو با بد حجابی نشکنین.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*