خانه / بورس و سهام / محسن پهلوان مقدم در جمع سهامداران پدیده : هیچ دلیلی برای سقوط پدیده وجود ندارد + گزارش تصویری

محسن پهلوان مقدم در جمع سهامداران پدیده : هیچ دلیلی برای سقوط پدیده وجود ندارد + گزارش تصویری

امروز پهلوان مقدم مدیرعامل پدیده درجمع سهامدارانش که به اظهار بیاناتی پرداخت که اگرچه شاید برای انها قانع کننده باشد اما به طور قطع سوالات زیاد دیگری را درذهن کسانی که تاحدودی با مساله اشنا هستند ایجاد خواهد کرد ؛

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

هرچند این حقیر چندین مرتبه درخواست مصاحبه با وی را داشتم تا به واقع به شفاف سازی مشکلات این روزهای این شرکت بپردازد اما به دلایلی که هنوز برای بنده هم روشن نیست مورد موافقت قرارنگرفت درعین حال ضمن درج اظهارات پهلوان مقدم درجمع سهامداران و درجمع گروهی که مدعی هستند خبرنگار بوده اند به نقل از سایت پدیده میپردازیم و درادامه سوالات مطرح خواهد شد، سوالاتی که به طور قطع درذهن سهامداران این شرکت وجود دارد و امید که به منش پهلوانی به این سوالات پاسخ داده شود.

 

مدیر عامل پدیده شاندیز از آمادگی از شرکت برای ورود به بورس خبر داد و اظهار کرد: در صورتی که این مسئله از طرف سهامداران تائید شود پس از طی فرایند قانونی وارد بورس خواهیم شد.

محسن پهلوان در جمع بیش از ۲۰۰۰ نفر از سهامداران پدیده با بیان اینکه حدود ۱۳ هزار نفر در پروژه پدیده شاندیز مشغول به کار هستند بیان کرد: کسانی که می گویند بنده از کشور خارج شده ام باید بدانند که بنده دیوانه نیستم که خدمت رسانی به مردم را رها کرده و فرار کنم.

وی افزود: ما همواره پشت سر قانون حرکت کرده ایم و در حال حاضر نیز در برابر قانون و جلوتر از قانون حرکت نخواهیم کرد و خودمان را ملزم به پاسخگویی به مردم و قوه قضائیه می دانیم.

مدیر عامل شرکت پدیده شاندیز همچنین از افتتاح هتل مجموعه شهر رویائی شاندیز خبر داد و عنوان کرد: این هتل تا پایان سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی در ادامه ضمن پاسخگویی به سوال های سهامداران گفت: موضوع تغییر کاربری زمین های مجوعه شهر رویایی پدیده موضوعی است که ما بارها در مورد آن صحبت کرده ایم و این مشکل در واقع از آنجا آغاز شد که شهرداری شاندیز و جهاد کشاورزی به صورت همزمان مدعی بخش از زمین هایی شدند که ما در آنجا ساخت و ساز انجام دادیم.

پهلوان مقدم با بیان اینکه ما هرگز به دنبال این نبودیم که زیر نظر جهاد کشاورزی نباشیم اظهار کرد: حکم دادگاه پس ازشکایت جهاد کشاورزی و تجدید نظر در نهایت به نفع پدیده صادر و ما همه حقوق قانونی را به شهرداری پرداخت کردیم.

وی خطاب به سهامداران پدیده گفت: قرار نیست ما سرمایه شما را هدر بدهیم و یکبار آنچه را که باید، به شهرداری شاندیز پرداخت کرده ایم.

مدیر عامل شرکت پدیده شاندیز با بیان اینکه ما مدارک مان را در روزنامه ها منتشر کرده ایم گفت: پس از رسانه ای شدن مسئله زمین های شهر پدیده در صدا و سیما ما هم مدارک مان را در روزنامه ها چاپ کرده و در این زمینه شفاف سازی کردیم.

وی همچنین در پاسخ به سوالی که از وی پرسیده شد چرا پدیده وارد بورس نمی شود ابراز کرد: وارد شدن به بورس فرایند قانونی دارد که در صورت تصویت سهامداران این کار هم قابل انجام است.

پهلوان مقدم تاکید کرد: بنده قبلا هم گفته ام که برای ورود به بورس آماده باشید که در صورت تائید سهامداران طی یک برنامه زمان بندی شده این کار عملی خواهد شد و در صورت ورود پدیده به بورس ما هم در کنار سهامداران مان خواهیم بود.

وی همچنین به جمع شدن برخی از بنرها و تبلیغات پدیده در سطح شهر مشهد اشاره و اظهار کرد: اینکه تبلیغات پدیده قطع شود دستور قوه قضائیه است و ما هم از این دستور تبعیت می کنیم.

مدیر عامل پدیده شاندیز با تاکید بر اینکه پدیده هیچ گونه بدهی به دولت ندارد گفت: در صورتی که بدهی وجود دارد اعلام کنند تا ما پرداخت کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه پدیده در مجموع یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان سهام فروخته است تصریح کرد: فقط زمین های شهر رویایی را متری ۱۱ میلیون تومان خریده ایم و محاسبه قیمت این مجموعه کار دشواری نیست.

پهلوان مقدم با بیان اینکه ۲۰۰ هزار متر تجاری در شهر رویایی ساخته شده است بیان کرد: برای ساخت هتل مجموعه فقط تا قبل از رسیدن سازه به سطح ۴۰ میلیارد تومان هزینه کرده ایم.

وی گفت: ما به هیچ عنوان قصد شاخ و شانه کشیدن در برابر قانون و قوه قضائیه را نداریم عنوان کرد: ما قبل از اعلام نظر قوه قضائیه در مورد ثابت ماندن نرخ سهام مان به سهامداران قول افزایش سهام را داده بودیم که پس از اینکه قوه قضائیه ما را از افزایش قیمت سهام منع کرد به دلیل بد قول نشدن در مقابل سهامداران از سهم مدیریت و همچنین برخی از اعضای هیات مدیره پدیده به سهامداران مان هدیه دادیم.

پهلوان مقدم با بیان اینکه بنده هر گر قصد فرار از کشور را نداشته و نخواهم داشت بیان کرد: آنهایی که می گویند بنده با ۹۴ هزار میلیارد پول از کشور فرار کرده ام بیایند بگویند کدام بانک این مقدار پول دارد که بنده بخواهم با چنین مبلغی از کشور خارج شوم آن هم در شرایطی که با یک اختلاس سه هزار میلیاردی کشورمان چند سال است که درگیر این مسئله شده و هنوز رها نشده است.

وی با بیان اینکه ما برای جیب مردم نقشه ای نکشیده ایم تاکید کرد: ما برای جیب خارجی ها نقشه کشیده ایم تا وقتی وارد کشورمان می شوند مقداری از پول هایشان را در مشهد، و الباقی آن را در شمال کشور و دیگر شهر ها خرج کنند.

وی همچنین به قانونی بودن فعالیت دفاتر پدیده در سراسر کشور اشاره و اظهار کرد: ما به دفاتر مان اجازه فعالیت داده ایم و نقل و انتقال در دفاتر پدیده از نظر بنده آزاد است.

پهلوان مقدم همچنین از اعطای سهام جدید به سهامداران خبر داد و ابراز کرد: بیست و چهارم بهمن ماه سال جاری به ازاء هر ۱۰ سهم یک سهم به سهامداران داده خواهد شد.

وی همچنین از استاندار فعلی خراسان رضوی تقدیر کرده و اظهار کرد: استاندار فعلی هیچ کاری را به صورت سطحی انجام نمی دهد و تا کنون حمایت خوبی از مجموعه پدیده داشته است.

***پهلوان درجمع خبرنگاران

همچنین مدیر عامل پدیده شاندیز اظهار کرد: هیچ آدم دانه درشتی در پدیده سهام ندارد و هیچ کسی بر مبنای دانه درشت بودنش از ما سهام نخریده است.

محسن پهلوان مقدم در جمع گروهی که “روابط عمومی شرکت از آنها با عنوان خبرنگار نام برده ” با بیان به اینکه بنده را در دادگاه به عنوان متهم خطاب کرده اند گفت: همه مشکلات ما از چند روز گذشته آغاز شد اما در حال حاضر با مشخص شدن برخی از مسائل وضعیت رو به بهبود بوده و ابهامات در حال از بین رفتن است

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ اداره ای بر علیه پدیده مدرکی ارائه نداده است ابراز کرد: هر آنچه نسبت به پدیده بیان شده است در حد چند نامه بوده و تا کنون مدرکی بر علیه ما ارائه نشده است.

مدیر عامل پدیده شاندیز با بیان اینکه ما در تاریخ پنجم خرداد ماه سال جاری مدارک مان در خصوص زمین هایی که گفته می شود به صورت غیر قانونی تصاحب و ساخت و ساز کرده ایم را در رسانه ها منتشر کرده ایم ابراز کرد: این مدارک بر روی سایت پدیده نیز قابل مشاهده است.

وی در ادامه با بیان اینکه پدیده یک سرمایه ملی است تاکید کرد: هیچ دلیلی برای سقوط پدیده وجود ندارد و مشکلات چند روزه گذشته به پایان خواهد رسید.

پهلوان مقدم عنوان کرد: در صورتی که خدای ناکرده پدیده به مشکل برخورد علاوه بر بیکاری چندین هزار نفر بسیاری از کارخانه ها یی که محصولاتشان برای استفاده در پروژه پدیده تولید می شود نیز متضرر خواهند شد.

مدیر عامل پدیده شاندیز گفت: پدیده متعلق به مردم بوده و ملک خصوصی بنده هم نیست و بنده با همه وجود تلاش خواهم کرد تا پروژه های پدیده به اتمام برسد و هیچ کاری بی نتیجه باقی نماند.

وی سپس در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران اظهار کرد: هیچ آدم دانه درشتی در پدیده سهام ندارد و هیچ کسی بر مبنای دانه درشت بودنش از ما سهام نخریده است و ما هم خودمان برای ارائه مدارک و روشن شدن ابهامات موجود قدم در میدان گذشته ایم و متوسل به هیچ شخصی نشده ایم.

***و اما پرسشهایی که ذهن بسیاری از کارشناسان و سهامداران را بخود مشغول کرده است

*** جناب پهلوان میفرمایند اگر سهامداران بخواهند وارد بورس میشویم ؛ حال اگر سهامداران نخواهند چه ؟ اینکه شما مانند یک شرکت سهامی عام به مردم سهام فروختید و قانون شما را وادار به شفاف سازی جهت ورود به بورس کند چه خواهد شد ؟ آیا تمکین نخواهید کرد؟ اینکه میفرمایید درصورت ورود به بورس ماهم درکنار سهامداران خواهیم بود ایا برای کسانی که با قیمتهای میلیونی سهام خریده اندو این امکان وجود دارد که درصورت ورود به بورس و شفاف سازی صورتهای مالی دوباره قیمت سهام به ۱۰۰ یا ۲۰۰ تومان برسد توجیه مناسبی خواهد بود ؟ شما که سهامتان به به قیمت های میلیونی نخریده اید که ضرر کنید یا تمام سرمایه تان به باد برود؟ برای این قبیل سهامداران چکار خواهید کرد؟

*** اینکه میفرمایید ۱۳هزار نفر مشغول کارند و دیوانه نیستید که خدمت به مردم را رها کرده و از کشور فرار کنید . اولا به فرض که نه ۱۳هزار نفر که ۱۳۰هزار نفر مشغول بکار باشند چه ربطی به سهام فروخته شده وقیمت سهام دارد ؟ درثانی بد نیست با یک جستجوی ساده اظهارات جناب خاوری را تا قبل ازفرار از کشور مطالعه فرمایید تا ببینید که ایشان از شما مشتاق تر به خدمت بودند و این اشتیاق به حدی بود که مسوولان نظام را هم قانع کرده و مدیریت بزرگترین بانک دولتی را به وی سپرده بودند ؛ پس این قبیل شعارها هیچ تعهدی ایجاد نمیکند؟

*** اینکه هتلی تا پایان سال اینده به بهره برداری میرسدو شما برای این هتل تابحال ۴۰میلیارد تومان هزینه کرده اید هم توجیهی برای قیمت میلیونی سهام نیست کما اینکه بنا بر برخی خبرها بسیاری از بخشهای شهر رویایی به صورت اقساطی پیش فروش شده و هیچ سودی نصیب سهامداران بابت به بهربرداری رسیدن ان نخواهد شد مگر اینکه یک ملک رادویا چند بار بفروش برسانید؟

*** موضوع مساله ساز یعنی زمینهای تغییر کاربری داده شده که شما بدرستی به ان اشاره کردید یعنی شهرداری و جهاد به صورت همزمان مدعی ان شدند و شما هزینه را به شهرداری که احتمالا ارزانتر حساب کرده پرداخت کرده اید و احتمالا اسناد انرا هم دارید و حرفی دران نیست اما اظهارات شما نکته جالب دیگری را تایید میکند که شما اول ساخت وسازتان را انجام دادید وبعد سراغ حل مشکل رفتید . به نظر شما به اینکار چه میگویند ؟ حداقل تا انجا که بنده دراخبار خوانده ام به اینکار زمین خواری میگویندو جرم است حال اینکه مقامهای مسوول چگونه انرا درباره شما توجیه کنند یا بخاطر مردمی که سهامدار شما هستند چطور مدارا کنند با خودشان است . اما امروز هاشمی نماینده مردم مشهد گفته بود اگر یک کشاورز درباغش برای دامهایش طویله بسازد مقامهای مسوول انرا خراب میکنندو اینکه شما چطور توانستید اینهمه ساخت وساز کنیدو بعد مقامهای مسوول بفهمندو بعد هم بخاطر این اراضی و احتمالا جریمه های میلیاردی آن دعوا بین انها راه بیافتد سوالی است که برای بسیاری از مردم که سهامدار شما نیستند جالب است .

*** میفرمایید مدارکمان را در روزنامه ها منتشرکرده اید ؛این حرف را به چه حساب بگذاریم به این حساب که مقامهای قضایی حتی روزنامه مطالعه نمیکنند ؛ به این حساب که مقامهای دولتی که از شما شاکی هستند حرف حسابی که شما درروزنامه ها با مدرک گفته اید سرشان نمیشودوالبته اینها تعبیرات خوب است میشود تعبیرات بسیار بدتری هم از این حرفهای شما کرد . اما اگر به واقع اینگونه بود و شما مدارکتان را در روزنامه ها به چاپ رسانده بودید ؛ حداقل یک دهم اگهی های بیشمارتان درج شده بود که باید تحلیلگران طرفدار شما که تعدادشان هم کم نیست طی روزهای گذشته به این مدارک استناد کرده و منتقدان را از میدان به در میکردند یا حداقل درمقابل اظهارات مقامهای جهاد کشاورزی پاسخهای مستدلی ارایه میکردند.

*** و اما درباره بدهی به دولت ، تاکنون هیچ مقامی و هیچ اظهار نظری درباره بدهی شما به دولت نبوده ؛ چطور شده که به این فکر افتاده اید که به دولت بدهکارید؟ تابحال انچه مطرح بوده بدهکاری به مردمی است که سهامدار شمایند . به طور قطع شما بهتر از هرکس میدانید که با توجه به رشد فزاینده قیمت سهام شرکت پدیده خیلی از مردم خانه و زندگی خود را فروختند واین سهام را با قیمتهایی صدها برابر قیمت اولیه خریداری کردند به امید اینکه چند برابر شود؟ حال اگر بررسی دستگاه قضایی نشان دهد که ارزش سهام انها همان ۱۰۰یا ۲۰۰تومان است چه کسی بدهی انها را پرداخت میکند؟

*** البته شما دربند بعدی سخنانتان تکلیف مردم را روشن کرده اید ؛ پدیده تا بحال فقط یک میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان سهام فروخته است . شما سهامتان را با چه قیمتی محاسبه میکنید که به این عدد رسیده اید ؟ شاید واقعا خبرندارید که سهام شما دربازار با چه قیمتی معامله میشود و مردم هر سهم را چند خریده اند ؟ با سهام ۸۵۰۰تومانی یا ۱۲۰۰۰هزار تومانی با کدام قیمت ؟

درباره اینکه شما با هدیه سهام به سهامدارانتان چه قصدی دارید چون نه به جامعه خبری و سهامداران ارتباطی نداردو مسوولان قضایی باید خودشان تشخیص دهند که دهن کجی است یا چیز دیگری حرفی به میان نمی اوریم .

*** اما ماجرای ۹۴هزار میلیاردی و اینکه شما گمان میکنید کسی که قرار است از کشور فرار کند مثل فیلمهای ایرانی یک چمدان پر از پول همراهش میبرد ؛ نه اینگونه نیست ، البته شاید هنوز خیلی از مردم ندانند ولی با یک جابجایی درحساب میتوان میلیاردها پول را به انسوی مرزها حواله کرد که البته بنده شخصا وخیلی از دوستانی که شما را میشناسند این مساله راتهمتی بزرگ به شما عنوان میکنند.

*** اما درباره ۹۴هزار میلیارد باید گفت که برخی کارشناسان بر اساس ارزش سهام روز شرکت پدیده این رقم را تخمین زده بودندو این درحالی است که شما هرگز دراظهاراتتان بالاخره نفرمودید که ارزش روز دارایی های این شرکت چه قدر است ؟ مساله بسیار مهمتر از این توجیه شما برای افزایش قیمت سهام است که حتی به ان اشاره هم نکردیدو نگفتید که بالاخره با کدام توجیه سهام اینگونه افسانه ای افزایش قیمت پیدا میکندودارایی مردم را یکباره چند برابر میکند؟ البته سهامداران چون سود میبرند هرگز درپی دلایل این افزایش قیمت نیستند اما بنده میخواهم بدانم درشرایطی که بازار مسکن وملک درکشور راکد است و چرخ تولید وصنعت نمیچرخدو هر روز یک بنگاه اقتصادی تعطیل میشود شما چطور این سود را محقق کردید و چرا درجمع سهامدارانتان رمز موفقیتتان را نگفتید تا انها خیالشان راحت شود؟

*** نکته مهمتر از افزایش قیمت این است که سهامداران شما که ۱۰یا ۲۰ یا حتی ۱۰۰۰سهم دارند با افزایش قیمت خوشحال میشوندکه مثلافلان میلیون سود کردند اما خوب هیچ کس محاسبه نمیکند که دراین میان شما که مالک بیش از ۷۵درصد سهام و یک میلیارد ،اندکی کم وبیش سهم هستید چقدر سود کردید؟ بله سود شما از میلیارد هم میگذردو سر به اسمان میزند ؟

*** شما نگفتید که چگونه یک شرکت سهامی خاص میتواند از طریق بانکهای دولتی ویا خصوصی سهامش را به مردم بفروشد ؟

*** شما قیمت زمینها را دربخشی که تاقبل ازکار شما بیابانهای شاندیز قلمداد میشد متری ۱۱میلیون محاسبه کرده وعنوان کرده اید با این قیمت خریده اید نه اینکه الان ارزشش متری ۱۱میلیون است .اقای پهلوان بنده با قدرت به شما میگویم که سرتان را کلاه گذاشته اند، درسال ۸۷ من با این قیمت بهترین ومرغوبترین زمین را در بهترین ومرغوبترین نقطه مشهد برایتان میخریدم و میتوانستید با سرمایه گذاری دران خیلی بیشتر از الان سود کنید . به واقع اگر قیمت بیابانهای شاندیز درانزمان وحتی الان متری ۱۱ میلیون باشد باید گفت بسیاری از روستاییان شاندیز میلیاردرندو خود خبرندارند؟ بعله با این قیمت که شما میفرمایید اگر محاسبه کنیم شاید درست باشد اما واقعیت این است که حتی الان که شاندیز ورد زبانها شما کسی زمین را با این مبلغ و یا حتی نزدیک به ان معامله نمیکندو واقعا این قیمت که شما دادید خنده دار است.

*** شما ازنقشه برای جیب خارجی ها خبر دادید . چرا اماری ندادید از اینکه تابحال چقدر سرمایه خارجی وارد کشور کرده اید ؟ چقدر از سهامتان را به خارجیها فروخته اید یا قصد دارید بفروشید ؟

*** علاوه بر این سوالات اگر این مقدار که شما میگویید روند کارتان شفاف است چرا بلافاصله پس از تقدیم اسناد ومدارک ؛ دادیار مشهدی قانع نشد ؛ چرا دادستان مشهد هنوز بر پیگیری و بررسی تاکید دارد و چرا دادستان کل کشور حرفش را پس نگرفت ؟ شما نگران کاهش ارزش سهام هستید ما هم اما جنس دغدغه بنده و مقامهای قضایی با جنس دغدغه شما تفاوت دارد ؛ ما نگران سرمایه مردم هستیم که درشرکت شما و از طریق دلالان امده و شما نگران هستید که ارزش دارایی تان که با یک اظهارنظرتان چندین و چندین برابر میشود کاهش یابد ، بنابر این شاید سخنان شما سهامداران نگرانتان را قانع کند اما دستگاه قضایی به چیزی بیش از اظهار نظر نیاز دارد .هرچند که انتظار داشتم امروز هم مانندگذشته و با همان اقتدار به سهامدارانتان بگویید که پدیده شرکتی است که همیشه سود میدهد وهرگز قیمت سهامش سقوط نخواهد کرد که البته نگفتید.

*** و اما سخنان شما درجمع عده ای که مدعی هستید خبرنگار بوده اند . گفته اید که مشکلاتتان ازچند روز قبل شروع شده است و شما را در دادگاه متهم خطاب کرده اند ، حکایت خوردن شیره وگفتن شیرینی است ، مشخص است که مشکلات شما از چند روز قبل که دادستان مشهد وارد بررسی پرونده شد شروع شده است و اگر درگذشته هم مساله ای بوده دراین حد نبوده که دردادگاه بررسی شود درعین حال گفته اید که در دادگاه شما رامتهم خطاب کرده اند ؛ شاید انقدر که طی سالهای گذشته به شما ” حاج محسن” گفته اند توقع داشته اید که در دادگاه هم به همین نام خطابتان کنند .

*** گفته اید دردادگاه جز چند نامه مدرکی علیه شما ارایه نشده ؛ شاید دیدگاه شما این است که باید مثل دادگاههای رسیدگی به پرونده های قتل مثلا چاقو یا تبر یا شاهد و … ارایه شود ؛ مدرک همان چند نامه است که سازمانهای ناظر یا حتی مسوول نوشته اند و طی ان علیه شما شکایتی مطرح کرده یا مساله خلاف قانونی را که اتفاق افتاده بیان کرده اند .برای همین نوشتم که مدعی شدید آن عده خبرنگار بودند چرا که اگر به واقع خبرنگار بودند قطعا ازشما میپرسیدند که توقع داشتید که مثلا درختهای قطع شده یا بخشهایی از اراضی متصرفه را دردادگاه ارایه کنند؟درعین حال شما درمقابل ان چند نامه چه ارایه کردید ؟ شما هم چند نامه دادید ؟ درثانی اینها همه مربوط به اراضی است درباره فروش سهامتان چه توضیحی دارید بدهید یا چه مستندی ارایه کنید که شرکت سهامی خاص اقدام به فروش عمومی سهام کرده است ؟

*** گفته اید هیچ دلیلی برای سقوط پدیده وجود ندارد ؛ بله هیچ دلیلی برای سقوط پدیده وجود ندارد وماهم امیدواریم این پروژه پس از رفع مشکلات قانونی اراضی با قدرت پیش برود ؛مساله سقوط قیمت سهام پدیده بود که اتفاقا دلایل زیادی برای ان وجود دارد ازجمله اینکه دادستان دلایل افزایش قیمت سهام را بررسی کند.اینرا خودتان هم میدانید که میگویید یا بعبارت بهتر مقامهای قضایی را تهدید میکنید که درصورت به مشکل خوردن پدیده هزاران کارگر بیکار میشوند وچندین وچند کارخانه تعطیل وبا این حرف قصد دارید انها را تحت فشار قرار دهید؟

*** نخیر جناب پهلوان اتفاقا پدیده یک شرکت سهامی خاص است وملک خصوصی شماو دیگر اعضای هیات مدیره است و یک میلیارد سهامش متعلق به شما و اعضای هیات مدیره و کمتر از ۲۵درصد سهامش ؛ حداکثر دردست مردم است ؛ پس شما نگران ملک خودتان بوده ؛ هستید وباید هم باشید چرا که باید این پروژه به بهربرداری برسد ؛ البته باید حقوق قانونی را پرداخت کیندو قیمت سهامتان راهم به حد معقول برسانید انهم اگر مقامهای مسوول دردادستانی و سایردستگاههای ناظر بر ان اشکالی وارد ندانند درغیر اینصورت باید سهام را به قیمتی که به مردم گفته اید و وعده داده اید بخرید وکار را با سرمایه خودتان و سایر اعضای هیات مدیره به پایان برسانید .بنابر این تلاش نکنید تا از سهامی که به مردم فروخته اید برای خود سپری بسازید و شرکتتان را نجات دهید.

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم
عکس: محسن اسماعیل زاده ـ ایسنا

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

صاحب پدیده شاندیز سهامداران پدیده شاندیز درآمد محسن پهلوان مقدم ثروت محسن پهلوان مقدم بیوگرافی محسن پهلوان مقدم

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. آقای پهلوان از معدود مدیرانی هستند که به اعتمادسازی و شفافیت اعتقاد راسخ دارن.
  همین حضور همیشگیشون در بین مردم و نفرستادن پیام و فرستاده و سخنگو نشان دهنده حسن صداقت ایشان است.

 2. این ضرب المثل یا بهتر بگم این فرمان را از یادش رفته که بار کج به منزل نمی رسه
  از کار ترانزیت … به ترکیه که نمیگن هیچوت
  کلا همیشه اینجور آدما هدفشون عوام فریبی هست
  و خودشون رو آدمایی به نمایش میزارن که با تلاش و زحمت و پشتکار و نون بازو به اینجا رسیدن

 3. با عرض سلام خدمت خبر نگار عزیز سایتتون
  آقای پهلوان فرمودند ۱۲۰۰میلیارد تومان سهام فروختیم نه یک میلیارد ودویست
  ثانیا: مجتمع تجاری که ۱۲۰۰ دربند مغازه داشته فقط ۲۰۰آن به مردم واگذار شده ما بقی مال شرکت است
  تبلیغ نمیکنید خواهشأ روحیه مردم رو تضعیف نکنید

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*