خانه / سیاسی / مهدی کوچک زاده: حسن خطر داره حسن!

مهدی کوچک زاده: حسن خطر داره حسن!

مهدی کوچک زاده در وبلاگ خود نوشت:

سوابق مهدی کوچک زاده سوابق حسن روحانی بیوگرافی مهدی کوچک زاده بیوگرافی حسن روحانی
آقای رئیس جمهور ! عدم توجه مردم به درخواست های مکرر شما و همکارانتان برای عدم ثبت نام دریافت یارانه نقدی را رفراندم نمی دانید؟

در قضیه ثبت نام برای دریافت یارانهٰ  که درخواست مطرح شده مبنی بر عدم ثبت نامٰ فی الواقع منافعی غیرقابل انکار برای کشور در بر داشت نتیجه اش آن شد که دیدید و دیدیم ٰ آیا فکر نمی کنید  خطر درخواست برگزاری یک رفراندم دیگر آنهم بر خلاف قانون اساسی و به منظور تائید مذاکراتی که احتمال ضررش برای بسیاری از مردم اظهر من الشمس است ٰ برای ریاست شما بر دولت بیش از همه است!؟

پ. ن ۱ – بنده به توصیه  عدم ثبت نام برای یارانه عمل نموده و بسیاری از بستگانم را نیز برای عدم ثبت نام مجاب نمودم.

پ. ن ۲-  اهالی تدبیر را چه می شود که تصور می کنند علیرغم همه  عهدشکنی های طرفهای مذاکره کننده با ایرانٰ باز هم مردم چشم به مذاکرات برای تامین معیشتشان دوخته اند ؟

پ. ن ۳ – حسن خطر داره حسن !

 پ. ن۴- راستی اگر بنا بشود برای هر موضوع که برایش صدها و بلکه هزاران مثال مشابه می شود  زدٰ رفراندم برگزار شود ٰ نظر شما در باره برگزاری رفراندم مثلا نسبت به “گران کردن حامل های انرژی و نپرداختن یارانه بیشتر به مردم یعنی اجرای نیمی از قانون هدفمندی چیست؟

و یا نظرتان در مورد برگزاری رفراندم برای وارد کردن بنزین که هیچ تاثیری بر آلودگی هوا ندارد و تعطیل کردن بنزین تولید داخل چیست؟

یا نظرتان در مورد برگزاری رفراندم برای اینکه رئیس جمهور هر چند روز یک بار به منتقدان خود توهین و هتاکی کند چیست؟

آیا با برگزاری رفراندم برای سپردن اختیار وزارت نفت به دست وزیری که قرارداد غیر نافع و بلکه مضر برای منافع ملی کرسنت را به ملت تحمیل کرده موافقید؟

آیا موافقید رفراندم برگزار کنیم ببینیم مردم وزیر صنعتی که با رها کردن قیمت خودرو موافق است موافقند یا نه؟

آیا رفراندم در مورد مقبولیت وزیر مسکنی که جز حرف چیزی برای ارائه در بخش مسکن ندارد و مسکن مهر را هم به تعطیلی می کشاند را قبول دارید؟

اصلا با وزارت وزرایی که با پول این ملت و بدون رعایت ضوابط قانونی بورسیه شده و به انگلستان رفته و مدرکی گرفته اند و در بازگشت حامی و خدمتگزار سران فتنه بوده اند موافقید؟

آقای روحانی صلاح می دانید رفراندومی برگزار کنیم تا ببینیم مردم صلاحیت کسانی را که شب تاسوعا به دلیل پیش گویی یک احمق چینی مبنی بر وقوع زلزله با هلی کوپتر به سد لتیان می روند تا اسکی روی آب بازی کنند برای  پست فعلی شان قبول دارند یا نه؟

منبع : انتخاب

یک نظر ثبت شده

  1. سنگ بد گوهر اگر کاسه زرین بشکست قیمت سنگ نیفزاید وزر کم نشود

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*