خانه / حوادث / تجاوز جنسی دو مرد افغان به یک استاد زن دانشگاه در تهران!

تجاوز جنسی دو مرد افغان به یک استاد زن دانشگاه در تهران!

باز هم وقوع حادثه ای هولناک ، نام منطقه سعادت آباد تهران را بر سر زبان ها انداخت. این بار در تاریخ سوم آبان ماه دو مرد افغان زن جوانی را که در حال عبور از یک پل عابر پیاده بود با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار دادند و اموالش را سرقت کردند.

عکس رابطه جنسی عکس تجاوز جنسی تجاوز به زن تهرانی تجاوز به دختر تهرانی اخبار حوادث

این حادثه وقتی به پلیس گزارش شد که خانواده زنی به نام سیما بعد از ساعتی بی خبری از او، بدن نیمه جانش را در نزدیکی خانه اش در کوی فراز، واقع در سعادت آباد پیدا کردند. آثار متعدد ضرب و جرح روی بدن زن جوان به خوبی مشهود بود و نشان می داد حادثه تلخی برایش رخ داده است. ساعتی پس از این حادثه وقتی سیما شرایط بهتری پیدا کرد گفت در حالی که از روی پل عابر پیاده نزدیک خانه اش عبور می کرد دو مرد افغان با تهدید چاقو او را مورد آزار و اذیت قرار داده و سپس به ساختمانی نیمه کاره در آن حوالی گریخته اند.

به این ترتیب مأموران پلیس پایتخت تحقیقات خود را در این باره آغاز کردند. زمانی که مأموران به ساختمانی که دو متهم در آن جا پناه گرفته بودند رفتند با ۳۰ مرد افغان روبه رو شدند و معلوم شد آن جا مدتی است به محلی برای اقامت افغانی ها تبدیل شده است. در همین حال قربانی این حادثه دو متهم را در بین ساکنان ساختمان نیمه کاره جست وجو کرد اما نتوانست آن ها را شناسایی کند. شواهد نشان می داد ۴ نفر از این افراد دو متهم را فراری داده اند. به همین دلیل ۴ نفر به عنوان متهم بازداشت شدند و پرونده اتهامی آن ها به شعبه ۱۱۵۶ مجتمع قضایی بعثت ارسال شد.

در جلسه محاکمه که به ریاست قاضی محمدرضا گیوکی برگزار شد شاکی که استاد دانشگاه است در حالی که اشک می ریخت بار دیگر آن چه را رخ داده بود شرح داد. او گفت: ساعت حدود ۶ عصر بود که از خانه ام بیرون رفتم. در نزدیکی خانه ام یک پل عابر پیاده وجود دارد. من چند قدم روی پل رفتم اما چون دو نفر را دیدم که از آن سوی پل وارد شدند، ترسیدم و برگشتم اما آن ها خود را به من رساندند و با تهدید چاقو من را به پایین پل بردند. من جیغ می کشیدم و کمک می خواستم اما چون آن جا محل خلوتی است هیچ کس صدایم را نمی شنید. آن ها من را مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت قرار دادند و بعد از حدود نیم ساعت در حالی که گردنبند و پول هایم را دزدیده بودند من را که هوشیاری کامل نداشتم رها و به ساختمان نیمه کاره فرار کردند.

به دنبال این اظهارات قاضی روز گذشته از چهار متهم خواست درباره این حادثه توضیح دهند اما متهمان اعلام کردند در این ماجرا نقشی نداشتند و از مخفیگاه دو متهم اصلی نیز اطلاعی ندارند. در چنین شرایطی قاضی به افسران پلیس آگاهی دستور داد دو متهم اصلی را شناسایی و دستگیر کنند.

۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. از همه مردم ایران دعوت میکنم هر جا یک افغانی را دیدند اورا بکشند هیچ افغانی ای نباید در ایران نفس بکشد مرگ بر افغانی

  • سلام به نظر من مملکتی که هنوز نتونسته مسئله غریزه جنسی را با تاسیس مراکزی حل کند همیشه باید شاهد چنین موردهایی باشیم . ایرانی یا خارجی بودنش هم مهم نیست . البته بسیاری از افغانی ها را من میشناسم که بسیار هم پاک هستند و سرشت بد ایرانی و خارجی ندارد!

 2. از بس تو احمقی که یه همچین حرفی میزنی. یکی یه غلطی کرده یکی دیگر یه جای دیگه باید کتک بخوره؟! شاسگول جان خبرا رو بخون این همه تجاوز و قتل و فلان و بیسار از طرف خود مردم ایرانه میشه یعنی ما هم برویم همدیگر رو بکشیم؟!

  • در ضمن در پاسخ ب اون مرتضی عوضی بی غیرت که تو همین صفحه نظر گذاشته باید عرض کنم خاک تو سرت این دلیل نمیشه که تو ملت خودمون اگه تجاوزی شد بین دو ایرانی ب افغانی ها هم حق بدیم اینقدر تو نفهم و بچه هستی که نمیفمی افتخار ملی مون با یه عوضی یایی مثه اونا و یه احمقایی مثه تو جریحه دار میشه
   هر کی باهام موافقه لایکو بزنه

 3. احمق امثال توان نفهم.این افغانای … همشون یه گ…..باید مثل … اعدامشون کرد .

 4. نمیگم تمام افغانی ها بدن و مفسدن ولی ما ها غیرت اریایی مون هنوز پا برجاست بهتره که این مدل از افغانی ها واقعا در مقابل عموم سنگسار شوند و از اونا در فضای مجازی فیلم پخش بشه تا بفهمند دنیا دست کیه عوضیا پیشنهاد میکنم از اینترنت رپ افغان رو دانلود کنید

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*