خانه / آخرین اخبار / امیر تتلو : گلشیفته فراهانى توسط شیطان هدایت و تسخیر شده !

امیر تتلو : گلشیفته فراهانى توسط شیطان هدایت و تسخیر شده !

 امیر حسین مقصودلو معروف به  تتلو خواننده زیر زمینی در صفحه  اینستاگرام خود نوشت :

همسر امیر تتلو بیوگرافی امیر تتلو آهنگ جدید امیر تتلو
نمیدونم چرا چند روزه همه میگن نظرتو راجع به گلشیفته ى فراهانى بگو اول از همه چى به خاطر دخالتم عذر میخوام و بعد میخوام بگم که بدن زن راحت ترین راه و امن ترین راه براى شیطان است به دلیل اینکه از بدن مرد به مراتب ضعیف تر هست و راه وچاکراه ها براى عبور انرژیه منفى بازتر، اما تحملى برابر با درد زایمان خانه اى امن تر راساخته واز طرفى به مراتب جزابترو زیباتر براى فریب انسان !!!
به همین دلیل است که اسلام که کاملترین دین خداوند به حساب میاد از حجاب و پوشش زن به صورت جدى صحبت کرده !! به همین دلیل است که باید زنان و دخترانمان را بیشتر مراقبت کنیم و به همین دلیل است که تصمیم گیرى ها در تاریخ اکثرا به عهده ى مردها بوده !! من عقیده دارم که گلشیفته ى فراهانى لحظه اى غیر ارادى توسط شیطان هدایتو تسخیر شده و امروز خودش ناراحت و پشیمان است از این اشتباه !!!

همسر امیر تتلو بیوگرافی امیر تتلو آهنگ جدید امیر تتلو

من یقین دارم که نه خانم گلشیفته بلکه هیچ بانوى ایرانى اى حیا و غیرتش اجازه ى این کار رو بهش نمیده و واقعا این فقط کار شیطان بوده ! ما از این داستان فقط درس میگیریم که زنان و دخترانمان را بیشتر مواظبت کنیم و یقین دارم که با دیدن این سرانجام “از این به بعد هیچ دختر ویا هنرمند ایرانى اى درگیر اشتباهاتى از این قبیل نخواهد شد و عقیده دارم که باید همه با هم براى حتى شیطان هم دعا کنیم که به راه راست هدایت شود و دست از سر دختران پاک آریایى برداره زیرا خداوند قاضی و بخشنده ى مطلق هست و هیچ کس به جز پروردگار اجازه ى قضاوت ندارد ! در آخر بازم ازتون معذرت میخوام و از خداوند براتون سلامتى و عشق بدون قید شرط الهى خواستارم.

۵ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. چی میگی برادر خونه خاله کدوم وره!

 2. تو با اون قیافه داغونت نمیخوتد در باره کسی اظهار نظر بکنی تو آینه نگاه کن بعد حرف بزن . درپیتی خان

 3. این عکس اون خواننده است ؟!!!!!!!!!!!!! یا چون صحبت از شیطان شد شما خودتون یه عکس اینجوری متناسب با موضوع …………خلاصه عین ساتنیستهاست. به به اطلاعاتمون چه خوب زیاد شد . شیطان با قوای جسمی وارد جسم آدم میشه . کیا میگفتن شیطان روح آدمو تسخیر میکنه.اما لابد این درسته دیگه چون خودش اینطور میگه.
  درسته تصمیمات رو مردها میگرفتن واقعا عجب دنیایی هم برامون درست کردن اگه شیطان هم تو روحشون – ببخشید جسمشون – نفوذ میکرد دیگه چی؟ خدا رو شکر که شیطان زورش به مرد نمیرسه آخه مرد قوی ترین موجود عالمه.
  راست میگه دیگه شما تا حالا دیدین هیچ آدم قدرتمندی ظلمی در حق کسی بکنه ؟ استغفرالله . اما همه بچه های کوچولو نماینده های شیطان هستند.
  ماشالله به این سطح درک و شعور و سواد.
  از اسلام و دین و احکامش هم میدونه.راستی اینم میدونه که روزی چند رکعت نماز میخونند؟
  ایندفعه هم این یکی میخواد هنرمند این ملت بخت برگشته

 4. اول قیافه تو درست کن بعد حرف بزن

 5. وای تو چه بد بختی گیر کردیم هنرمندامون هم نمیدونن هنر چیه هنر فیلم بازی کردن رو با تو جلد رفتن شیطان قاتی کرده شیطان چیه کیه این چیمیگه اینجا کجاست مردم چی میگن چی فهمیدن از زندگی دارم دیونه میشم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*