خانه / استخدام و بازار کار / اولین بخشنامه دولت خدا حافظی با طرح مهر آفرین+چه آزمونهای لغو می شوند؟

اولین بخشنامه دولت خدا حافظی با طرح مهر آفرین+چه آزمونهای لغو می شوند؟

متن بخشنامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور که روز گذشته به تمامی وزارتخانه‌ها،شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی ابلاغ شده است به شرح زیر است:

«نظر به ایرادهایی که در اجرای اصل ۱۳۸ قانون اساسی نسبت به طرح مهر‌آفرین (موضوع تصویب‌نامه شماره ۱۷۶۴۴/ت۴۸۷۰۲هـ) مورخ ۳۰/۹/۹۱ و اصلاحات آن) اعلام شده است مقتضی است کلیه وزارتخانه‌ها، مؤسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی، استانداری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی؛ موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری از هرگونه استخدام و جذب نیروی انسانی، تبدیل وضعیت، نقل و انتقال و مأموریت، انتصاب و جابجایی کارکنان اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی یا هر عنوان دیگر و نیز اصلاح تشکیلات و ساختار اداری تا تصمیم‌گیری دولت نسبت به اصلاح مصوبات مربوطه اجتناب نمایند.

مسئولیت نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه بر عهده وزرا، معاونین محترم رئیس‌جمهور، رؤسا و بالاترین مقامات دستگاه‌ اجرایی مربوطه اعم از ملی و استانی می‌باشد.»

اسحاق جهانگیری – معاون اول رئیس جمهور

به گزارش فارس، بر اساس طرح مهر آفرین مقرر شده بود دولت شرایط استخدام حدود ۵۰۰ هزار نفر نیرو را فراهم آورد که جزییات اجرای طرح جنجالی مصوبه مهر آفرین در تاریخ ۲ اردیبهشت ماه ۹۲ از سوی غلامحسین الهام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد‬.

۵ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. پس این همه پول جمع کردن واسه استخدامی استانداری اونا چی میشه؟والا تو استان ما که بیست هزار نفر شرکت کننده بود . نفری هم نه هزار تومن بابت ثبت نام هزینه اش بود یعنی درکل یکصد وهشتاد میلیون تومن جمع اوری شد.حالا تکلیف ما بنده های فوق لیسانس که با زحمت درس خوندیم وپدرمون در اومد چی میشه؟

  2. سلام
    ازمون استخدامی وزارت نیرو هم که اسفند ماه 91برگزارشد جزء طرح مهرافرین بود؟ ینی اونایی که قبول شدن فعلا استخدامشون کنسل میشه؟خواهشا جواب منو حتما بدید تکلیفمون روشن بشه ممنون.

  3. تكليف پرسنل قراردادي كه با بيش از 10 سال خدمت ، اميد به تبديل وضعيت داشتند چي ميشه ؟ باز هم بلاتكليفي ؟ باز هم دلهره و آشوب ؟

  4. ما واسه استانداری کرمان قبول شدیم . یعنی اون هم کنسل ؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*