خانه / آخرین اخبار / جریمه ۵ میلیاردی هتل آرینا + عکس

جریمه ۵ میلیاردی هتل آرینا + عکس

فرماندار شمیرانات از صدور حکم هتل آرینا خبر داد. عزت الله خان محمدی فرماندار شمیرانات در گفت و گوی اختصاصی با باشگاه خبرنگاران، از صدور حکم هتل آرینا خبر داد.

هتل آرینا سوابق عزت الله خان محمدی
وی افزود: جریمه ۵ میلیاردی و تخریب سه طبقه از هتل حکم صادره است. خان محمدی گفت: حکم صاده حدود یک هفته پیش به مالک هتل ابلاغ شده و ایشان از تاریخ صدور حکم دوماه فرصت دارد تا به دیوان عدالت اداری شکایت کند ولی اگر وی اقدامی را در این خصوص انجام ندهد حکم صادره اجرایی خواهد شد.
فرماندار شمیرانات در خصوص صدور این حکم تصریح کرد:این حکم بعد از بررسی کارشناسان در شورای سه نفره متشکل از نماینده وزارت کشور، نماینده وزارت راه و شهر سازی و نماینده قوه قضائیه مورد بررسی قرار گرفت و سپس جهت صدور حکم به کمیسون ماده ۹۹ ارسال شد.
هتل آرینا سوابق عزت الله خان محمدی
وی همچنین با اشاره به جریمه نقدی ۵ میلیاردی این هتل گفت: این جریمه به دلیل تخفات صورت گرفته در طبقات صادر شده است.

یک نظر ثبت شده

  1. وقتی شیطان در لباس انسان ظاهر و به ما حکومت میکند وقتی کثیف ترین کفتارها در لباس دوستار نظام و انقلاب و خانواده شهدا بر ما سلطه گری میکنند و دستهایمان کوتاه و سرهایمان پایین است کسانیکه از هیچ جنایتی فرو گذار نکرده و نمیکنند وکار بجایی میرسانند که فرزندان شاهد را بی حرمت و خوار میکنند تا دم نزنند ودر دوران ریاستهای وابسته به پارتی خود با بی لیاقتی محض اوضاع را وخیم تر ومریضتر میکنند چه به اظهار نظر یه وقت فکر نکنید نظر من به … خان… بود نه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*