خانه / سیاسی / کبابش به جاست، استخرش به جاست ، ای کاش ما هم در حصر بودیم

کبابش به جاست، استخرش به جاست ، ای کاش ما هم در حصر بودیم

عضو جبهه پایداری با بیان اینکه خانه محل حصر را دیده است، گفت: ای کاش ما آنجا بودیم، کبابش به جاست، استخرش به جاست، همه چیزش به‌جاست.

سوابق محمود نبویان سران فتنه

به گزارش «انتخاب»، محمود نبویان شب گذشته در مراسم گرامی‌داشت شهید نواب صفوی که در مهدیه مشهد برگزار شد، با اشاره به اینکه صحبت ما در خصوص چرایی شکل‌گیری فتنه است، اظهار کرد: باید به این موضوع نگاهی مبنایی داشت و من فکر می‌کنم مدعای آن‌ها اصلا بحث سیاسی نبود؛ روز گذشته روز فرار شاه بود و مردم توانستند با دست خالی و امداد خداوند موفق شوند. حالا سوال من این است ما یک شاهی داشتیم، انقلاب شد و او هم رفت، آمریکا هم در نقشه جغرافیا آن طرف دنیاست، با ما چه کار دارد؟

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارتباط با آمریکا برای صدام هم چیزی نداشت، تصریح کرد: مگر می‌شود به رابطه با کفار اعتماد کرد و یا رابطه با آمریکا حلال مشکلات ما شود؟

به نوشته ایسنا، این عضو جبهه پایداری افزود: در سال ۸۸ فتنه چه کسی پشت سر فتنه‌گران بود؟ کشورهای آمریکا، اسرائیل، انگلیس، فرانسه و همه بودند، اواخر مریم رجوی هم به میدان آمد، حتی ریگی هم از آن‌ها حمایت کرد همان جمله معروف که از سروش تا گوگوش از آن‌ها دفاع کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آمریکا اعلام کرد که در طول عمر خود بیش از ۶۰ کشور را تحریم کرده اما هیچ کشوری را همچون ایران را تحریم نکرده است. چرا آمریکا دست از سر ایران برنمی‌دارد؟

وی ادامه داد: اعتماد و رابطه با خدا ما را پیروز کرد نه رابطه با آمریکا. کدخدای منطقه ما هستیم چرا رفتیم دنبال یک کدخدای دیگر، با چه کسی داریم حرف می‌زنیم؟ نظم جدیدی در منطقه در حال شکل‌گیری است؛ در لبنان، آمریکا از ما شکست خورد. در سوریه نیز آمریکا از ما شکست خورد. از ما یعنی از سپاه یعنی از حاج قاسم. چرا حملات علیه سپاه شدت گرفت اینکه بی حساب نیست. آمریکا از دست سپاه شکست خورده است.

نبویان خاطرنشان کرد: مشکل اصلی فتنه ولایت فقیه بود و در شعارهای خود به آن اشاره کردند. شعار می‌دادند نه شرقی نه غربی جمهوری ایرانی، چرا، چون اسلام باید برود. فتنه‌گران در آبان ماه ۸۸ قانون اساسی نوشتند و امضا کردند. ما چه زمانی قانون اساسی نوشتیم زمانی که نظام شاه را برانداختیم و نظام جدید روی کار آمد؛ پس به دنبال برانداختن بودید و بحث تقلب نبود؛ شما براندازید با براندازان کدام حکومت به این ملاطفت رفتار می‌کند.

وی با اشاره به اینکه خانه محل حصر را دیده است، گفت: ای کاش ما آنجا بودیم، کبابش به جاست، استخرش به جاست، همه چیز به جاست و بهترین پزشکان باید از او مراقبت کنند. فرقه داوودیه در آمریکا را به یاد آورید که آمریکا با زن و بچه و پیر و جوان همه آن‌ها را در یک جا سوزاند در حالی که آن‌ها به دنبال براندازی هم نبودند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص حصر گفت: حکم این افراد مشخص است، باغی بر انقلاب حکمش مشخص است و معلوم است که حکمشان چیست.

وی در پاسخ به این صحبت که حصر غیر قانونی است، گفت: حصر قانونی است، یک اصل مانده به اتمام قانون اساسی، اصل ۱۷۶ قانون مربوط به قانون شورای امنیت عالی است که در آن ذکر شده اگر قانون شورای عالی امنیت ملی مصوبه‌ای داشته باشد و رهبری امضا کند، می‌شود قانون. پس عملا حصر قانونی است.

نبویان تاکید کرد: ما نیز معتقد هستیم بس است دیگر و ببرید محاکمه کنید. اگر بچه من و شما بود تا به حال اعدام شده بود و استخوان‌هایش هم پوسیده بود.

وی تصریح کرد: نکند آن‌ها به دنبال فتنه دیگری هستند و رفع حصر سرآغاز فتنه جدیدی باشد؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*