خانه / بورس و سهام / گزارش امروز بازار بورس و فرابورس / کوچیکا هم می تونن بزرگ باشن

گزارش امروز بازار بورس و فرابورس / کوچیکا هم می تونن بزرگ باشن

با اتمام ساعات معاملات روز سه شنبه ۹۳٫۱۰٫۳۰ شاخص بازار اول ( تالار اصلی ) با ۲۳۳ واحد افت به رقم ۴۸۲۵۵ واحد رسید. همین وضعیت را در شاخص بازار دوم (تالار فرعی) شاهد هستیم بطوریکه شاخص تالار فرعی در این روز با ثبت ۳۰۶ واحد کاهش عدد ۱۲۹۲۳۰ واحد را تجربه کرد. شاخص کل بورس نیز در روز جاری با ۲۷۰ واحد افت به رقم ۶۵۵۶۴ واحد رسید.

همچنین در این روز “وپست” با ۳ واحد افزایش شاخص، بیشترین تأثیر مثبت را بر جا گذاشت و در مقابل “وتجارت” با ۲۷ واحد کاهش، بیشترین تأثیر منفی را بر روی شاخص داشت.

شاخص فرابورس نیز با ۵ واحد افت به رقم ۷۲۳ واحد رسید.

در این شرایط امروز “حسینا” با ۰٫۱۷ واحد رشد شاخص فرابورس بیشترین تأثیر مثبت را برجا گذاشت و در مقابل “پترول” با ۲ واحد کاهش آن، بیشترین تأثیر منفی را بر این نماگر در پی داشت.

گفتنی است ارزش کل معاملات در بازار بورس به رقم ۵۸۰ میلیارد ریال و ارزش کل معاملات در بازار فرابورس به رقم ۱۵۸۵ میلیارد ریال رسید.

شاخص طی معاملات روز جاری ۲۷۰ واحد افت کرد. همچنین ارزش معاملات بورس ۵۸ میلیارد و فرابورس ۱۵۸ میلیارد تومان بوده است. چند وقتی است که فرابورس، بورس اوراق بهادار را کنار زده و نشان می دهد که کوچیکا هم می تونن بزرگ باشن.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*