خانه / جالب و خواندنی / حراج دختران آواره سوری در واتس اپ!

حراج دختران آواره سوری در واتس اپ!

شماری از سودجویان، زنان و دختران آواره سوری را از طریق تبلیغ در واتس آپ، به عقد مردان ثروتمند کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس به ویژه عربستان در می‌آورند.

 

قیمت دختر فروش دختر دختر سوری جنایات عربستان اخبار داعش

روزنامه عربستانی «الحیات» چاپ لندن نوشت:‌ اخیراً، دارندگان واتس آپ و دیگر برنامه‌های ارتباط اجتماعی، پیام‌هایی دریافت کرده‌اند که در آن‌ها یک واسطه، برای ازدواج دختران و زنان سوری، شماره تلفن ارائه می‌دهد و ادعا می‌کند که این کار را جهت تامین سرپناهی برای زنان و دختران بی‌پناه و آواره سوری انجام می‌دهد.

ین شخص تاکید می‌کند که از دولت عربستان، مجوز دارد و به او اجازه داده شده است دختران خانواده‌هایی که سرپرست خود را در درگیری‌ها در سوریه از دست داده‌اند را شوهر دهد.

این ازدواج‌ها که با ۱۰۰۰ ریال انجام می‌شود و شامل دختران بین ۱۲ تا ۱۷ ساله می‌شود تنها چند ماه یا چندروز به طول می‌انجامند و شوهر، پس از سوءاستفاده از دختر یا زن سوری، او را طلاق می‌دهد. برخی ناظران، این گونه برنامه‌ها را به مثابه «پارتی‌هایی برای هتک ناموس و تجارت مجانی زنان سوری» می‌دانند.

سازمان ملل و سازمان‌های حقوق بشری نیز با تاکید بر حجم گسترده سوءاستفاده جنسی از زنان آواره سوری، توقف فوری این پدیده را خواستار شده بودند./جمهوری

یک نظر ثبت شده

  1. امیر المومنین(ع)فرمودند: اگر در بلاد دمشق خلخالی به پای زن یهودی فرو رود منه علی در اینچا تنم به لرزه در میآید…
    امروز یوم الامتحان است.
    سوریها وبشاراسد بلاگردان ما ایرانیان شدند.
    اما غیرت ما مسلمانان ومسولین کچا رفته؟؟؟
    کاش ازشلمچه شهیدی زنده میگشت!!!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*